Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Raktátok e már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Raktátok e már be nő szájába a péniszeteket közvetlenül az után, hogy kivettétek az ánuszából?

Figyelt kérdés

Óvszer használata nélkül, vagy óvszer cseréje nélkül…


Elnézést a vulgáris megfogalmazásért, de nekem most volt ilyenben részem (pedig nem akartam) és kiváncsi vagyok, hogy mi az arány…



2021. aug. 8. 01:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
Jaj vigyázzatok seggből szájba véve halálos kórt kaptok el és elpatkoltok...ja nem
2021. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
Esküszöm nem tudom, hogy mi lett az emberekkel, de ez már a hihetetlen kategória.
2021. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy azzal jöjjetek, hogy régen minden jobb volt meg normálisabb. Régen az emberek heti egyszer ha fürödtek meg hasonlók:D szerintetek akkor milyen lehetett a szex?:DD
2021. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem jövök azzal, de ez a napi 26262 análos kérdés, meg s.ggből szájba... hát már nem tudom, hogy mit mondjak. :D
2021. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
55%

Nekem már többször volt olyan, hogy popsiból kihúztam óvszer nélkül, aztán azonnal szájba, utána pedig csókolóztunk.

Számomra szexben kevés tabu van...

F

2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi idióta van, aztán csodálkozunk, hogy ennyi nemi betegség van.😏
2021. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt még ilyen. Szoktunk figyelni rá, hogy anál után ne kerüljön vissza a pénisz már sehova máshova, a puncit is beleértve. Esetleg mosakodást követően, de az meg körülményes, szóval olyankor inkább már análisan is fejezzük be az aktust.


Őszintén szólva nem is értem igazán azokat, akik tudatosan csinálják seggből szájba. Még ha ittas állapotban egyszer-kétszer véletlenül összejön a dolog, mint ahogy írták előttem többen, az mondjuk más. De rendszeresen így csinálni biztosan nem tesz jót. Ráadásul különösebb hozzáadott értéke sincs szerintem, csak látványos maximum. Igaz, nem vagyok pasi. :)


Amúgy még azon gondolkodtam el most, hogy azok a pasik, akik tudatosan erre mennek, utána vajon megcsókolják a lányt? Vagy azt azért már nem, csak ha előbb a csaj kimossa a száját szappannal? ;)

2021. aug. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Sándor G ***** válasza:
75%

Majd megtudjátok idiót-ok,amikor összeszedtek,az anàlból gumi nèlküi játèk közben,egy hpv6-ost,vagy 11est,aztán mèg a partner is szenved tőle, 10-12hónapig, is,

Magátoól nem múlik el,,elszaporodik a húgyutakban,beèpül a nyálkahártyába !

Undormány kondiloma lesz belőle,előbb utóbb,.

Az orvosi beavatkozás sem olcsó, 30-50rzer ft..kezdődik..

2021. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!