Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy magas pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy magas pasinál számítotok rá, vagy "elvárjátok" hogy nagyobb farka is legyen?

Figyelt kérdés
Van ilyen elképzelésetek? Van aki azért jön össze részben magas sráccal, mert nagyobb neki (vagy azt gondolja). Ha egy magas srácnak kisebb a farka, az nagyobb csalódás? Egyébkén tvan összefüggés a magasság, lábméret és farokméret közt?

2021. aug. 7. 23:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%
Mivel értelmes emberek vagyunk, és pontosan tudjuk, hogy a testmagasságnak, testalkatnak, lábméretnek semmi köze nincsen az intim mérethez, így ez meg sem fordul a fejünkben.
2021. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
37%

Kedves első csak szerinted :D Pár lány ismerősöm bevallotta, elég csalódás mikor az 185-ös álompasinak 15 ös a bré xd De én nem értek hozzá.


Én 168 vagyok, közép kategória, nálam sztem nem is várják hogy nagy legyen, inkább kellemes meglepetés mikor lekerül a nadrág :)

2021. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
A nők értelmes, normális, figyelmes Férfit szeretnének nem pedig pötsméregető gyereket. A farok- és különböző testrészek közötti összefüggést meg leírt az #1-es.
2021. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Úgy bírom amikor azh ilyen kérdéseknél mindig megjelennek az lyen (ál)diplomatikus lányok, mint az első :D Persze tudjuk, a lányoknak semmi ilyen nem számít és a pénztárca se. Egy kisfarkú hajléktalannal is összejönnétek ha vicces meg hűséges, tudjuk :D
2021. aug. 7. 23:44
 5/46 anonim ***** válasza:
83%
2-es voltam, köszönöm hogy nem tetszett a véleményem, direkt odairtam nem értek hozzá csak 4 lány ismerősöm is ezt mondta hogy egy magas pasi imponáló és jobban szeretik mert biztos nagy van neki, aztán volt hogy 18-19 de volt hogy 13-15 volt csak és az nekik csalódás volt. Nem leszólni akartam senkit, csak ez is változó, valaki lehet tényleg ezt várja, valaki meg szimplán szereti ha magas egy pasi ennyi...
2021. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%
#4 akkor promózd továbbra is a pélóméreted, látod eddig is milyen sokra mentél vele 😂😂😂
2021. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem promózom, de akkor hol tegyem fel az iylen kérdéseket ha nem anonim oldalon? Pont hogy a való életben nem ezzel szeretnék foglalkozni, de azért hajt a kíváncsiság.
2021. aug. 7. 23:50
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
#7 megkaptad a választ, csak nem akarod elfogadni, mert nem az lett leírva amit hallani szeretnél
2021. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem áldiplomatikus vagyok, hanem van eszem és tudom használni.

Nem azt mondtam, hogy semmi sem számít. Hanem azt, hogy a testmagasság, a lábmeret, a testalkat semmilyen összefüggésben nincs a farokmérettel.

Aki azt hiszi, hogy mégis, az vagy teljesen tapasztalatlan, vagy ostoba.

2021. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Nem számítok rá, de eddig nem ért amúgy csalódás, még nálam pár centivel alacsonyabb (170 körüli) srácnál sem
2021. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!