Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar nagyobb péniszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Pasim folyton mondja, nagyin szeretné, ha nagyobb fasza lenne. Pedig tudja, hogy számomra teljesen megfelelő a mérete, sőt néha, ha durvább, fájdalmat is okoz. Nem kicsi neki egyáltalán. Mondtam, hogy én nagyon nemnörülnék, ha nagyobb lenne neki. Erre azt mondta, márpedig ő akkor is szeretné.

Vehetem úgy, hogy nekem nem akar megfelelni? Vagyis más nőre vár? Mert hát kinek akarna akkor nagyobbat?


2021. aug. 3. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak egos kérdés. Én is nagyobbat szeretnék pedig nincs barátnőm és nekem sem kicsi. A fiúknak mindig több, jobb kell.
2021. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, úgyse nő meg neki, tedd magad túl ezen.
2021. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Inkább úgy vedd hogy a pasid egy 12 éves szintjén rekedt meg ebben a kérdésben. Amúgy meg tökmindegy sem így, sem úgy nem fog megnőni.
2021. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cseppszi ***** válasza:
96%
...vagy csak így akarja kicsiklandozni belőled, hogy dicsérgesd ? "Így vagy jó nekem , ahogy vagy" szavakkal ? Pasiknál sose lehet tudni, mert csomó dolgot nem mondanak ki amit szeretnek.
2021. aug. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Az első jól mondja, ez tényleg csak egó kérdése..


Nekem kifejezetten nagy péniszem van, 21 cm, de sokszor még is azon kapom magam, hogy elfantáziálgatok, hogy de jó lenne ha ilyen 24-5 centi lenne. Beindít a gondolat, hogy mekkora férfi állat lennék ilyen ritka nagy szerszámmal. Aztán mikor kitisztul az elme mindig rájövök, hogy teljesen értelmetlen és használhatatlan lenne egy akkora méret, már ami most van is sok nőnek szenvedés tud lenni..


Nagyon sokan, mi pasik között elég hiúk vagyunk a szexualitás terén plusz sokan vizuálisok is. Ezért csak maga a tudat, hogy nagy farkad van és azt látod, fogod izgató tud lenni..


Nem kell bele látnod semmit ebbe kedves kérdező, tényleg csak az egó és a hiúság beszél belőle!!!

2021. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mindig elgondolkodom, hogy lehet az, hogy a ezer férfi közül egynek lehet nagyobb, mint 20 centis farka, itt mégis minden ilyen kérdésnél előkerül egy-kettő.
2021. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyreszt arra van szüksége, hogy dicsérd a farkát. Masrészt meg nemcsak neked akar megfelelni, nekünk férfiaknak saját magunknak is meg kell feleljünk. Sokkal nagyobb önbizalmat ad, hogy nagy farkad van. Ezt nem lehet logikusan megmagyarázni, ez ilyen.
2021. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként evolúciósan belénk van kódolva a versengés, a legjobbnak/legnagyobbnak/legmenőbbnek lenni akarás.

Nem csak f-szból akarunk nagyobbat/jobbat, hanem autóból, bicepszből, házból, fizetésből, csajból - gyakorlatilag mindenből.

2021. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5


21 centinek ugyan mit számítana még plusz 3 centi? Észrevehetetlen különbség. Ezért baromság ezen pörögni, pont úgy, mint egy 16 centis gazdájának azon vernyogni, hogy de jó lenne egy 18-as farok. Nézzetek már rá a vonalzóra, mennyi 2 centi!


Amúgy a férfiak nőktől független nagyfaszmániája tisztán megmutatkozik abban is, hogy mennyi nagyfaszú lesz meleg.

2021. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!