Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen, férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy a barátnőtökkel lefeküsztök, tehát sikerül felállítani rá, de elélvezni már nem tudtok, legtöbbször úgy tesztek mintha élveznétek, de nem jön sperma, vagy ha jön is, nem párosul orgazmus érzésével

Ilyenkor miert történik ez, mert más nőre vágytok, vagy nem jön be már a barátnő?



2021. aug. 6. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsöre ez egy nönek jut eszébe.Pedig legtöbbszœr belsö gát,valmilyen pszichés ok,sok maszturbálàs miatt nem tud elélvezni.

Ha a nö erre meg rátesz olyanokat ,hogy :"Van valakid?"

vádaskodásokkal,Meg "mivan nem tetszem?" akkor borîtékolható hogy megrosszabb lesz.

Azt ajànlom hogy óvatosan ,és megfontoltan kell kezelni az ilyesmit.

Az "ùgy tesz,mintha elelvezne "is egy borzasztøan rossz hozzáállás.Öszintenek kell lenni.Ez nem szégyen,vagy titkolnivaló a partner elœtt,hanem megoldandô es megoldható probléma.Öszintének kell lenni!

2021. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne emészd magad.
2021. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csinálok ilyet, hanem akkor is kiverem kézzel a végén.
2021. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 5-10 percben elég erősen kontrollálom magam, hogy ne süljek el (hogy a páromnak is és nekem is minél több élvezetben legyen részünk), aztán utána időnként elég messze kerülök az elélvezéstől, és néha monotonná válik, néha elfáradok, és nem sikerül elélvezni. De soha nem játszok meg semmit, a szex az őszinte örömökről szól, nem a színjátékról.
2021. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Ez velem is elő szokott fordulni. Mondjuk addig csináljuk amíg nem sikerül. De volt már hogy a lány már nem bírta.

De olyan is előfordult, hogy kicsit túltoltam a kontrollt és lehervadt.

2021. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nem élveztem el, de az a fáradtság miatt, nem azért mert nem tetszett, vagy nem élveztem, amit csináltunk.
2021. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, igaz nem sorozatban csak néha néha. Kívántam a nőt mint állat, felállt de menet felénél lankadni kezdett. Utána jártam a dolognak ami lelki eredetű volt. Sok volt rajtam akkoriban és ezért voltam akkor lankadtabb pütyhedtebb. Tisztazd le magadban és minden ok lesz.


Vagy tedd fel magadnak a kérdést: tetszik neked a barátnőd? Tudnál hosszú távon vele maradni és csak vele élni társként mint szexuális életet?

2021. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat
2021. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!