Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akinek bejönnek a cuckold férfiak?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer volt olyan kapcsolatom, ahol bevettünk néha 1-2 pasit, de azóta se találok olyan nőt.
2021. júl. 1. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik persze, hisz most írtad hogy volt ilyen barátnőd :)
2021. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem ezzel nyit az ember, hogy “szia, bejön ha minél nagyobb k*rva vagy, és folyamatosan mások raknak meg”. És éppen ezért nem lehet tudni, csak sok idő után, hogy a nő miben van benne.
2021. júl. 1. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjem is ilyen és szeretjük egymást.
2021. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan csajt szeretnék, aki akár ilyet is bevállal. Egyáltalán mennyire gyakori, hogy belemegy egy nő ilyenbe?

2021. júl. 1. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ehhez amit linkeltél, komoly fizetés kéne, ilyen nőt nem igen találsz ingyen.
2021. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

... hááát ilyen szerintem nem nagyon van... max. tényleg úgy, hogy van az a pénz alapon... de ahhoz sok pénz kell.


Mi szoktunk a párommal pasikat bevenni többesbe. Nem tudom, hogy veszik fel ezeket a videókat, de tuti vágással. Nálunk a 8 pasi volt a nagyon max., de kb 1 óra alatt, olyan szinten végem volt, hogy akkor már konkrétan tényleg csak használtak és nem volt erőm máshoz. Pedig sportolok, nem vagyok egy puhány kitartás, erő nélküli csaj.

2021. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igen :D
2021. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!