Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még a p..nára igény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a p..nára igény?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

#10

A robot nem lesz megkülönböztethető a hús-vér nőtől, csak annyiban, hogy ha nincs rá szükséged, akkor kikapcsolod, és kész.


Szóval még szép, hogy robotot fogok dugni, francnak se hiányzik a lelkizgetés, a rinya, az ostoba locsogás, hogy beleszólnak a dolgaimba, hogy költik a pénzemet hülyeségekre, stb.

2021. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
#11 látod akkor legalább nem fogunk összeveszni rajta, ha te erre vágysz akkor egészségedre én meg maradok a hús-vér nőknél, akkor is ha udvarolni kell neki, akkor is ha nem ugrik bazári majomként minden füttyentésemre, akkor is ha hisztis néha
2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A robot mikorra várható?
2021. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
#13 Elég élethű szexbabák vannak már és van amelyikkel beszélgetni is tudsz, sőt fejlődik a "személyisége". De még vagy 20-30 év szerintem, hogy oda érjen a mesterséges intelligencia és a robotika is.
2021. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
27%

#12

Ennyi, aki akar hús-vér nőt, az is lesz, akinek meg púp a hátán, annak meg lesz szexrobot, mindenkinek az igénye ki lesz elégítve :)

2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2021. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdező talán te gyártod a műpuncikat vagy mi ez a kérdés?Ennek függvényében gyártasz többet vagy kevesebbet?Nem is értem… 🤣🤣🤣
2021. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván van még igény a pinára viszont az biztos hogy kopogtat már egy új korszak az emberi szexualitásban. A szexrobot nem fog se elhízni se ráncosodni, se szexxel zsarolni, a feje se fog fájni valószínűleg. Nem fog nemet mondani az análra sem. Nincsenek igényei, se romantikára se anyagiakra, ha egyszer megvetted akkor már pénzedbe se fog kerülni. Nem akar jókiskutyát nevelni belőled. Nem röhög ki, nem húzza a száját ha nem vagy valami nagy csődör az ágyban. Nem csal meg a fél faluval. Nem esik véletlenül teherbe. Ezek alapján én azt mondom hogy bár mindig lesznek konzervatív férfiak de egyre nagyobb igény lesz a modern szexre is ami tökéletesre csiszolt szexbabákkal fog történni. Én azt mondom hogy sok férfinak már most is ez lenne a legjobb választás csak új még a dolog, egyáltalán nem elfogadott és drága is, szóval nem fog ez gyorsan elterjedni.
2021. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Mikor érkezik az élethű robotnő, robot pasi? Mert nekünk lenne rá igényünk itthon! Hol takaríthatnának, rendbe rakhatnák a kertet, olykor sofőrnek is jók lennének, igény esetén pedig szexpartnernek is bevennénk őket.

Legfontosabb lenne, hogy helyettünk menjenek dolgozni, de a fizetést, mi kapjuk meg. :-D Ha belegondolok, mindkettőből kérünk vagy ötöt! :-D

2021. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
van rá igény még szép! 31/F
2021. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!