Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs bennem minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bennem minimális igény se arra, hogy gyerekem legyen 30 év felett se? Vannak ezzel így mások is ennyi évesen vagy velem van baj? F

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nő vagyok, de én sem vágyom gyerekre. Nincs ezzel semmi gond, van ilyen, nem kell minden embernek gyereket vállalnia.
2021. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

fontos hogy megvan-e a megfelelő pár hozzá.

Ez nagyon nagyot dob a latba.

sokáig én sem akartam, most már egyre jobban szeretnék.

Azonban rengeteg a kétely bennem, milyen világ lesz a miben fel kell nőnie...a gyerekek nagyon alkalmazkodók, de van bennem félsz.

30over FFI

2021. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, sose akartam, most se, pedig nemreg hazasodtam

N

2021. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok. sikerült pasiként 40 évig megúszni ezt. :D

Egyrészt látom milyen rémes élete van a szülőknek. idegroncs mind, másrészt nem bírom a gyerekeket. :)


Számomra a világ legjobb találmánya a fogamzásgátló. :)

2021. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én 30 előtt akartam, most 30 után már egyáltalán nem, nem rontanám el az életem vele, mert srácként így is rengeteg dologra kell figyelnem magamon, és 30 előtt bevállaltam volna, hogy felkeltsen egy gyerek éjszaka, de 30 után már nem, legalábbis a jelenlegi egészégügyi állapotomban. Majd 40 után szeretnék talán.
2021. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én általában nem vágyom rá, néha-néha picit hiányzik, hogy legyen gyerekem. Viszont tudatosan egyáltalán nem akarok, és nem bánom, hogy nem lett, nem bírnám azt a folytonos megterhelést, meg hát sok oka van még. 48f
2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az még mindig jobb, ha valaki felvállalja, hogy nem szeretne családot, mint aki ennek ellenére összehozza!

A társadalom nagyban épít a szingli emberekre! Ezért is van az az összeesküvés elmélet, hogy mindezt gerjesztik is. Itt van maga a szó, hogy szingli! Régen az egyedül élő férfit agglegénynek, vénlegénynek, facérnak, nőtlennek, a magányos nőt pedig legtöbbszőr vénlánynak, vénkisasszonynak hívták. Ha elfogadóbb módon emlegetjük, akkor a társadalom is elfogadóbb.

A gazdaság egyik legfőbb húzóereje a szingli ember! Nem nagyon hiányzik a munkahelyről, mert nem marad otthon a gyerekkel, nem megy nyaralni a családdal, örömest dolgozik hátvégén és ünnepnapokon is, akár éjjel, nappal. Családtámogatást sem igényel a munkáltatótól, az államtól, az önkormányzattól. Sőt, jobban adózik. Szívesen költi a megkeresett pénzét olyan területeken is, melyekre egy családos nem szán szinte semmit.

Annak ellenére, hogy mindevvel tisztában vagyok, én sem szeretnék gyereket, sőt, férjet sem. Kedvelem a kicsiket, ám a kamaszokkal hadilábon állok. Szitterkedést örömmel vállalok barátoknál, de egész nap azt sem bírnám.

Én családomtól jó messzire, másik városba érzem jól magam. Apám és keresztapám jó sokszor összevitázott velem, anyukámat nem zavarja.

36N

2021. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De jó olvasni hasonlóan gondolkodó emberek véleményét. Én 22 éves fiú vagyok, jó tudom, nagyon fiatal, hallgatom is anyáméktól, hogy úgyis meggondolod magad majd. Én kb. 14 éves korom óta így érzek. Kiskoromban sokszor bíztak rám gyereket, bébiszitternek használtak, és nekem elegem lett az egészből.
2021. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
7-es leirtad a csóró panellakót.. 2 diplomás mérnők vagyok 3 gyermekkel s egy jogász feleséggel..16 éves korom óta dolgozom,ritkan voltam beteg..Ráadásul vezetői pozícíóba dolgozom..A gyerekek miatt 3x annyit költünk mint egy átlag család..Van hogy bébiszitter vigyázz a gyerekekre az is pénz,s akkor mi kikapcsolódunk..Vagy a nagyszülöknél vannak..De minket nem zavarnak nem üvöltenek s sírí csendben kibírták a közel 10 órás repülést Thaiföldre..Csak jól kell nevelni őket..De amikor felnőnek akkor 3 dolgozó diplomás emberrel lesz több..Szerintem a párommal 4x annyira pörgetjük a GDP-t mint a kasszás független Erzsi..
2021. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Csóró panellakó vagyok. 🙋‍♂️


6 diplomás, doktorált, nemzetközi menedzser panellakó vagyok, szintén családos, és nem nézem le panellakó társaimat.


7. Én hiányzom a gyerek miatt simán, viszem orvoshoz, otthon maradok vele ha kell, sőt befekszem vele a kórházba napokra is, ha kell. A család nem hátrahúz, hanem előre visz a munkámban, hiszen van kikért dolgoznom, pénzt keresnem. A főnökeimnek is mind van gyerekük. 💁‍♂️

2021. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!