Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs bennem minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bennem minimális igény se arra, hogy gyerekem legyen 30 év felett se? Vannak ezzel így mások is ennyi évesen vagy velem van baj? F

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6 diplomával azért rejtély hogy lehetsz csóró..Nekem mérnőki diplomám van s bőven 1.5 misi felett keresek..S nekem nincs doktorátusom sem..Csak a piacképes diploma.
2021. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oké nem vagyok csóró, csak panellakó, az én fizetésem is 1.5 milla felett van… csak arra akartam utalni, hogy nem kell lenézni a panellakókat. Tök jó a panellakásunk, szeretünk itt lakni.
2021. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!