Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu hasonló oldalak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu hasonló oldalak?

Figyelt kérdés

Sugarbaby szeretnék lenni, vannak hasonló oldalak?

Mennyi idő a profil el bírálat, mert nekem már napok óta tart.

Más vélemény nem érdekel.

Privátban ne írjatok arról, hogy te is el vállalsz, nem fog érdekelni. Nem is értem az embereket találkát kérnek itt amikor azt se tudod, hogy néz ki a másik.

Aki nekem nem tetszik és nem igényes hozzá sem érek! És nem értem miért írja azt mindenki egy másik kérdésnél, hogy puncson mindenki a rosszlanyokrol jön át!

Mert valaki sose volt és sose lesz ott fent!!



2021. júl. 17. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát ilyen hozzáállással te úgysem mész semmire.
2021. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Whitewolf19 ***** válasza:
86%
Az ilyet megvetni és lekötni.
2021. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A lekötni is tökéletes, én annál maradnék :D Aztán sikíthatna hogy fujj, ne ne csináld te állat! Én meg azért is meztelenül enném előtte a töpörtyűt lilahagymával. Majd a hagymás leheletemmel a szájába lehelnék, majd elengedném haza.
2021. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

4: :D :D :D


Ez hatalmas.

2021. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Bottal se:)


Az ilyen bonbázók mindig koptatnak. Bombatesttel mindig koptatni kell, azért nem fejlődik ki az agyuk, mással nem is tudnak foglalkozni. De suga bébinek jó lesz, rosszabb esetben dubajban. Valóban tökéletes lidl pénztáros alapanyag:)

2021. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy most azt gondolod, hogy tudod majd így csinálni, de amint meglátod milyen ott a felhozatal...:D el kell döntened, hogy mennyire kell neked a pénz, utazások stb. Mert a legtöbb pasi nem intelligens, nem néz ki jól, sokkal idősebb nálad és lehet felesége is van. Szóval én is elhittem, hogy lesznek fent normálisabb alakok (külsőre is vonzó, meg emberileg se hulladék), de ez elég naív gondolat volt:D le is töröltem magam 2 nap után.

Nekem a profilom gyorsan jóváhagyták, kb egy nap volt

2021. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3-as egy igazi beteg lehetsz:)
2021. júl. 18. 06:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Adok 50-ezret egy éjszakára. Jól megduglak, aztán annyi. Kb. ez fér el az agyadban.
2021. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz!
2021. júl. 18. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Áll az alku? Mármint az egy éjszaka.
2021. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!