Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan aki miközben szájról kézre vált a partnerének szexi dolgokat is mond, hogy még intezívebb és izgatóbb legyen az élmény?

Figyelt kérdés

Ha igen mondanátok példákat is erre?

Sajnos nekem ilyenben még soem volt részem és érdeklne, hogy van e ilyen tényleg!



2021. aug. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet bennem van a hiba, de én nem tudom értelmezni a kérdést.
2021. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor legyen! :) Szoktatok izgató dolgokat mondani, miközben veritek a pasi farkát?
2021. aug. 2. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktam. Főleg hármasról fantáziálunk, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt és ketten szopnánk. Ilyenkor mindig hamar elmegy :D


L

2021. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, sose beszélek. Egyáltalán nem igénylem szex közben a beszédet, és eddig egyik párom sem hiányolta. És hát teli szájjal nem beszélek.
2021. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért lett úgy feltéve a kérdés, hogy amikor szájról kézre váltasz és nem szopás közben, azért kösz!
2021. aug. 2. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alig várom hogy a számban érezzelek,hogy oda élvezz el.


Ilyenre gondolsz?

2021. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajaj :D
2021. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!