Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzéseitek voltak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseitek voltak az első szex előtt, közben és után?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok, leírhatjátok hány évesen történt.

2021. júl. 30. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Alkalmi, fesztiválon, ennek megfelelően vigyorogtam utána mint a vadalma, hogy húúúú már nem vagyok szűz. A második szintén alkalmi, de a közelébe sem volt egyik sem ahhoz mint amikor szerelemből az akkori barátnőmmel.
2021. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerelemből történt az első barátnőmmel. Amire emlékszem hogy nagyon izgultam nehogy fél perc alatt vége legyen, illetve arra hogy az êgvilágon semmi különleges érzés nem volt. Érzelmileg viszont egy nagyon fontos dolog volt hogy egymással vesztettük el, igazi romantikus körülmények között, szóval arra a rèszère jó visszagondolni
2021. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a vércukrom és szédültem plusz begörcsölt a lábam a végére és nagyon fájt
2021. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindig úgy gondoltam, hogy valami spontán helyzetben fog megtörténni az első. Ehelyett csak ezért három napot töltöttem a barátomnál (ő napközben dolgozott), szóval erősen meg volt beszélve, hogy aznap meg fog történni. Közben is kicsit kínos volt, mert leállt az izgatásommal és csak ölelkeztünk, így a vágyam is kicsit lejjebb csökkent. Utána fura érzés volt, úgy éreztem, mintha ezt mindenki tudná most rólam, pedig nyilván nem. Utólag sokat gondoltam vissza az első behatolásra, akkor nem élveztem, de utána a gondolatot már igen. 19 éves voltam.
2021. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

#4

Te fiú vagy? 🤔

2021. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Előtte baromira kívántam, közben eléggé izgultam, szóval kicsit nehézkesebb volt, utána pedig nagyon furán éreztem magam, de az 2 nap alatt elmúlt
2021. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nagyon kívántam, közben nagyon fájt, utána csalódott voltam
2021. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 lemaradt, lány vagyok.
2021. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam és a pasim is szűz volt. Előtte szexuális izgalmat éreztem. Nem volt előre eltervezve, csak "túl jól" sikerült az előjáték és úgy gondoltam, hogy csinálhatjuk.

Közben nagyon fájt, de azt éreztem, hogy mivel szeretjük egymást ezért nem gond a fájdalom, majd túlleszek rajta és a többi jobb lesz.

Utána azt éreztem, hogy valahogy más ember lettem és biztos mindenki látja rajtam.

2021. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első petting előtt nagyon felizgultam, mire a fiù a bugyimba nyùlt inkàbb féltem, izgultam ès alàbb hagyott az izgalom. Első szextől már nem fèltem annyira, nem volt se tökèletes, se különleges. Jònak jò volt. Fájt, kicsit véreztem is, utàna 1 napig éreztem hogy "meg lettem dugva". Sajnos nem szerelemben törtènt, ès nem mqradtunk együtt a sràccal.
2021. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!