Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan, hogy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy túl nagy volt a srác pénisze és nem tudtátok bekapni neki a tövig?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 01:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

van par jo farku pasi -(NEM KELL INNET SENKIE!!!!!!)-akiknek tovig befalom es ugy tovig a szajamban lassan kicumikalom!! imadom tovig cumizni!!

39N

2021. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudtam soha mélytorkozni és nem is hiányzik hogy hányjak. Már az ujjamtól is öklendeznék, pedig az még 10 centi sincs. Minek egyébként ha ott a punci??
2021. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom ha szopnak, de ezt a mélytorkos dolgot én sem vágom. Sosem vágytam rá, ahogy az előttem szóló is írta, a makkon túl érzéketlen szóval...
2021. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

8as

Nem igaz. Egyszerűen jólesik tövig nyomni, ez ösztönös. Ugyanígy punciban is.

2021. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak nehezen fogják fel, hogy a mélytorok nagyon nehéz (nem elég gyakorolni, ehhez adottság is kell!) és bizony könnyen elveheti egy nő kedvét a szextől, ha erőltetik és nem megy neki


bár ők tudják, bizonyára így is megéri nekik ez a csodálatos technika

2021. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt nem igaz hogy csak a makk az érzékeny, csupán érzékenyebb mint a pénisz többi része.

Másrészt pedig azért jó ha tövig bekapják mert a torokban van egy szorító mégis csúszós különleges érzés. Főleg ha időnként még nyel is egyet a hölgy, vagy morgó hangot ad ki. Szóval érteni kell hozzá.

2021. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16-s-al egyetértek.Szuper az, ha minél mélyebben bent van ,és a száj szorítja a végét.Nagyon jó érzés mindig. Persze azokkal is egyetértek, akik azt írják, hogy nem megy nekik,akkor alkalmazkodni kell a partnerhez. Ez társasjáték.Legyen jó mindkét félnek.
2021. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Akkor csak a tövét masszírozva próbálj elmenni, sok sikert! :)
2021. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyom rá,hogy tövig bekapja,nekem izgibb,ha csak a makkot,zacsikát szopogatja,nyaldossa!


S csak finoman belespriccelek a szájába,mert imádom,ahogy nyitja,várja a spriccet,s lenyeli!


40/F

2021. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!