Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! El tudtátok magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! El tudtátok magatokban nyomni a fiúk iránti vágyat vagy jobb egyszerűen elfogadni és csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat srácccal, de nem merem több okból se kipróbálni.

1. Nincs kivel

2. Félek h beteg leszek

3. Csak az érdekel h engem elégítsen ki egy vékony fiatal fiú

4. Félek h be fog jönni



2012. dec. 26. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se bi,se homo,de tudom,hogy senki sem tudja letagadni önmagát.Ha én oda vagyok a nőkért,nem tudom nem vonzónak tartani őket,akárhogy is akarnám.
2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudtam elnyomni és nem is akartam.

inkább jól érzem magam, persze mindig vigyázok magamra, minthogy évekkel később becsavarodjak, amikor nem is számítok rá. annak mi értelme van, hogy megpróbálod elfojtani, aztán később rádtör, amikor nem is számítasz rá és hordónyi problémád lesz?

ha félsz, hogy beteg leszel, használj gumióvszert. ennyi. azért találták ki.

ha félsz, hogy be fog jönni, akkor meg mi van? akkor bejön.

2012. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha biszex vagy, inkább nyomd el magadban a homo oldalt. Sokkal egészségesebb (ahogy te is írtad)
2012. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

nem tudom elnyomni, de szeretném


22/f

2012. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én sokáig próbáltam elnyomni,évekig sikerült is,de most már annyira erős a vágy,hogy előbb utóbb csinálni fogom,ha lesz kivel.
2013. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan h "elnyomni" ez baromság. nem lehet elnyomni, mert mindig érdekelni fog hiába csinálsz akármit. ha van egy kis eszed és nme vagy mazohista, akkor lenyugszol és lazán veszed. kezdd el élvezni a dolgot, semmi rossz vagy negatív nincs ebben. egy a lényeg, ésszel csináld :) 22/f
2013. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha attól parázol h beteg leszel, akkor ilyen alapon abszolut ne szexelj senkivel, csak hokizz egyedül otthon. egy csajtól is ugyanannyi esélyed van összeszedni bármit mint egy sráctól. szóval ez hülyeség.
2013. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!