Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok csaj miért nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj miért nem szeret egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha egy ideig egyedül kéne lennie?


Annyi lány van aki egyszerre több fiúval ismerkedik és nem is az emberi értékek számítanak igazán hanem inkább az hogy ki viszi előbb ágyba. Vagy pedig még mielőtt szakítana megvan a következő.


Az ilyen lányok nem gondolkodnak el azon ha nem kapkodának ennyire hanem hagynának időt a megismerésre akkor lehet komolyabb kapcsolatot is tudnának találni egy olyan fiúval aki tényleg szereti is?


2021. aug. 1. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen lányokat ez nem érdekli
2021. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy vannak olyan férfiak is szép számmal, akik nőről nőre járnak.

Ők miért nem gondolkodnak, hogy olyannal legyenek, aki szereti őket?

Mindenki azt csinál, amit akar. Még ha ez neked sérti is az önérzetedet, mert neked nem jut nő…

2021. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert a férfiak nem ugyan ezt csinálják? Vannak az embernek igényei, és néha egyeseknek nem feltétlenül komoly a szándéka, de a szex attól még kell. Én például jártam úgy, hogy egyik kapcsolatom haldoklott, és jött egy férfi, akivel egyszerűen izzott köztünk a levegő (mai napig együtt vagyunk). Nem ez volt a terv, sőt, azt hittem nekem aztán nem kell majd kapcsolat, de így alakult.
2021. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Szóval szerintem elég nagy kibaszás így több vasat tartani a tűzben, lányok részéről biztosan... teper a srác aztán mellette lehet más már dugja a csajt...


Másrészt mondanám fordítva is így van, DE ! Ugye a jó pasik esetében van az , hogy kvázi válogathatnak , na ez megint nagy kitolás a lányokkal ez esetben.... aztán van az összes többi srác kb ha ők nem tartanak több vasat is a tűzben ha tudnak kb esélyük sincs semmire, mert mint mondtam a nők gyorsan meggondolják magukat ghostingolnak , ugyanúgy több vasat tart a tűzben.... szóval kvázi nagyon kis eséllyel indul az átlag férfi. Ha nem így működnének a dolgok ahogy kb leírtam, hanem mindenki egyenlő esélyekkel indulna akkor azt mondanám mindenkitől bunkóság..... de nem így van szóval szerintem az egyedül nem bunkóság az átlag férfinak több vasat a tűzben tartani (olyan hogy átlag csaj nincs, mert annál is meg az átlag alattinál is töméntelen versenyző áll sorba)

2021. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
A napi incel kérdés 2.fevonását hallottuk
2021. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!