Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki utál barátko...

Van itt olyan aki utál barátkozni és szeret egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltak barátaim és normális emberi kapcsolataim, a családomon kívül.

Egyszerűen nem érdekelnek mások. Jól elvagyok az én világomban.


Az új munkahelyemen is barátkozni szerettek volna velem, de én jól elvagyok magamban. Össze is barátkoztam valakivel, de most mindig meg kell várnom mikor megyünk enni vagy a buszra, és tehernek érzem ezt, én nem akarom ezt. Hogyan tudnám lerázni?


2021. jan. 25. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

megmondod neki simán, én nekem van 1-2 barátom elég is. Nem értem azokat akiknek kell 20-30 barát...

Inkább pár kell nekem xD

2021. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lényegében szabotálom a kapcsolataimat, a kezdetleges barátkozásokat. Azt hiszik sokan, hogy imádok így élni, de valójában nem: vágynék a barátkozásra, de egyszerűen befékezek.

A munkahelyem, helyileg is most egy tök magányos területen van.

2021. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amúgy én is ilyen vagyok. Nem szeretek kezdeményezni és másoktól sem szeretem, általában mindig felszínes kóstolgatás, mert senki sem mer barátkozni igazán (én sem, de engem nem is érdekel a kezdeményezés).

Annyit tudok mondani hogy kamuzd pl azt, hogy nem tudsz menni ebédelni, mert dolgod van, vagy később eszel/már ettél. Ha elégszer kamuzol, lekopnak, max kibeszélnek a hátad mögött h mi bajod van már és kész. Általában ennyire képesek az emberek csak.

2021. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm... Érdekes emberek az introvertáltak, érdekelne mitől az valaki.
2021. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!