Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, használtátok már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, használtátok már ki szexuális indíttatásból férfi ismerősötök, barátotok gyenge pillanatát?

Figyelt kérdés
Mikor például maga alatt volt az illető, könnyen sebezhető állapotban.

2021. júl. 31. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Engem kihasználhatna így valaki. Micsoda tragédia lenne...😃
2021. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha legalább egy kicsit bejövök egy pasinak nemkell gyenge pillanat ahhoz, hogy szexeljen velem. Ha meg nem jövök be neki akkor se fog megpiszkálni ha a halálán van. Nagyon lesarkítva, de ez a helyzet.
2021. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

2-es válaszolóval értek egyet. Akinek nagyon szimpatikus vagyok, az majd valamilyen módon kezdeményezni fog.


Két ismerősömnek vagyok taszító külsőre - mégis nagyon jó barátok vagyunk/maradtunk a hétköznapi életben. Nem tartok haragot velük, mert ismerem az indokaikat.

2021. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem is értem, hogy miért tennék ilyet. Senkire nem fogom magam rátukmálni. És szerintem ha valaki tényleg nagyon maga alatt van, akkor a szex lesz az utolsó, amire vágyik
2021. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

#4-esnek tökéletesen igaza van. Mikor nagyon magam alatt vagyok nem hiszem hogy egyáltalán képes lennék az erekcióra. Mondjuk ha nagyon rámenős a hölgy, valszeg összejönne, de az is lehet hogy csak simán elküldeném a π-csába.

30 felett már kezd rájönni az ember, hogy az élet nem csak a dugásról szól. 36F

2021. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

#5.

Honnan tudhatnád! Már majdnem 2X annyi vagyok mint te, és a bölcsességed még nem ért el hozzám!

2021. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi férfiak szoktunk ilyet csinálni. Kihasználjuk a nő sebezhetőségét, megnyomorgatjuk a punáját.
2021. júl. 31. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem használnám ki. De pl ha a sráccal, aki bejön, épp akkor lenne egy olyan szikra, pillanat, mikor egymásnak esnénk, hát nehezen tudnám magam visszafogni


25L

2021. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!