Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tulajdonságok kellenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságok kellenek ahhoz hogy egy fiú tiniként el tudja veszíteni?

Figyelt kérdés
Ha bátor, laza, önbizalommal teli, beszédes lennék akkor könnyen találnék barátnőt?
2021. júl. 30. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


És ha csak szimplán nem akar valaki ezzel foglalkozni mielőtt kijárja az iskolát? 😅


Meg ahogy én észreveszem általában nem azok a hű de értelmes fiatalemberek veszítik el először. Tehát én még középiskolás vagyok szóval csak azt mondom amit tapasztalok.

2021. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az iskola kitesz 24 órát? Akik nem barátkoznak, nem ismerkednek az iskolában azok elszigetelődnek. És miért is nem ismerkedik valaki? Látod, megint csak egy problémás dolog azmiooető fejében.
2021. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12


Ismerkedni ismerkedhet. Csak pl lehet hogy introvertált típus vagy szégyenlősebb fajta

2021. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!