Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánnyal ismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal ismerkedtem többszöri találkozó is volt, de egyszer csak eltűnt annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem szexeltünk még.

Olyan érdekes mert sok lány arra panaszkodik hogy minden fiú szexet akar. Erre ő meg eltűnik amikor én nem csak szexre használtam volna.

Ebből úgy gondolom hogy ő csak szexet akart tőlem nem kapta meg és keresett mást.

Valószínűleg ő nem is szeretett akkor.

De most újból előbukkant, hogy szakítottak.

Nem értem a lányok gondolkodását, logikáját.


2021. júl. 30. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki kell neki mindig. Ha hülye vagy, hagyod.


N

2021. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tutyimutyinak tartott.

Van arany középút az első randin szex, és a huszadik randin szex között.

De az is lehet, hogy szimplán bunkó.

2021. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség aközött hogy pár perces ismerettség után szexelnek vagy több találkozó után sem történik semmi. Az ismerkedéshez hozzá tartozik a szex is, ha nem léptél felé akkor lehet hogy beszarinak tűntél.

Azt viszont végképp nem értem hogy pár alkalom után miért kellett volna hogy beléd szeressen, ez nem így működik.

2021. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hohó tso' már elég régóta vagyok a "szakmában" de a nők gondolkodását én sem értem mindig teljesen :D

Kismillió oka lehetett. Lehet csak lelki szemetesládának akart használni és esze ágában sem volt semmibe se belevágni, lehet csak közben jött valaki aki impulzívabb volt nálad és hamarabb befutott. Kár rajta utólag filózni. Ha most jelentkezett akkor legyen tököd találkozz vele és vidd az ágyba. Ha majd az ágyban lesztek akkor dugás után megkérdezed tőle miért tűnt el (ne előtte mert akkor számonkérés-ízűnek fog tűnni a dolog).

2021. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják ghostingnak: egy szó nélkül eltűnni. Neki kényelmes, mert még egy fél perces kellemetlen telefonhívást sem kell vállalnia, a másiknak meg rossz, mert fogalma nincs az okról.


A nők logikáját a férfiak nem értik rendszerint, szóval ez nagyjából általános, ne aggódj.


Pár ilyen után valószínűleg eljutsz oda, hogy rányomulj a szexre, amikor lehet, hogy aztán ahol fát vágnak, ott hullik a forgács alapon csajozz, nem eljátszva a hősszerelmes lovagot. Bár paradox, de ez a mai norma, aki nem így csinálja az flúgosnak tűnik.


Ha felbukkan, szerintem rányomulhatsz, és felesleges visszafognod magadat: vagy rájön, hogy nem vagy töketlen kisfiú és lesz belőle kapcsolat, vagy egyértelmű lesz, hogy nem kellesz neki.

2021. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Havernak gondol. Lépni kellett volna legkésőbb harmadik randin. Mivel nem tetted, jött más. És mostmár valószínűleg nem is fog veled lefeküdni.
2021. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!