Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti már ismerkedtetek ugy...

Ti már ismerkedtetek ugy interneten hogy kesobb talalkoztatok is? Valakinek esetleg komoly baratsaga is alakult igy?

Figyelt kérdés
En is szivesen ismerkednek igy.16L

#baratsag talalkozo vakrandi
2018. ápr. 5. 23:28
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Igen:)

Tegnap volt egy eve hogy itt megismertem baratomat.

Juliusban talalkoztunk Pesten

220 km van koztunk de szeretem ot:)

18/L

2018. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg a páromat. Másnap skypeon írkáltunk egymásnak. Ez ment egy hónapig, majd rávett, hogy találkozzunk. Mivel majd 400km volt a táv, azt mondta félúton, de meggyőztem, hogy ne vonatozzon, ha már megyek, nem azon a pár liter benzinen múlik. Akkor láttuk egymást először, addig még képen sem. Eltöltöttünk egy napot együtt. Pár hónap múlva összeköltöztünk (az ország egy teljesen más pontján). Ez volt 7 éve, azóta együtt vagyunk.
2018. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is interneten, egy játékon ismertem meg 5 éve a páromat. Az ideköltözését tervezzük, higy végre ne legyen köztünk 320 km :)
2019. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!