Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat, hogy az exemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, hogy az exemmel szexeljek megint. Nagyon jók voltunk együtt. Nekem nincs jelenleg senkim de neki van kapcsolata. Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Elsők voltunk szexben egymásnak, isteni volt vele a szex. Sajnos azóta én nem sok férfival voltam, de ő sok nővel. Kicsit bénának érzem magam így hozzá nem szeretném nevetségessé tenni magam, hogy valamihez még mindig nem értek.

Egy éve beszéltünk utoljára, már akkor is bőven megvolt ez a barátnője. Rátért a szexre meg hogy nagyon szívesen foglalna egy hotel szobát csak hogy megint olyan vadul egymásnak tudjunk esni. Akkor nem mentem bele. Azóta viszont sajnos nem beszéltünk.

Biztosra szeretnék menni csak egy talival aztán ha ott közelebb kerülnénk egymáshoz és benne van akkor megoldanánk a szexet valahogy.

Hogyan kezdjek neki, hogy ne jöjjön rá azonnal és ne utasítson el?



2021. júl. 29. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Írj rá, beszélgess vele valami más témáról és szép lassan hozd majd fel. Ugyanígy vagyok én is most, csak a másik szerepben :D


23f

2021. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Küldj neki egy ilyen mély, tartalmas üzenetet:

:)



Tipikusan ezt szokták csajok küldeni. Ez egyértelműen jelzi az érdeklődésüket, ugyanakkor mégsem tolakodó.

Jelentése: "E mosollyal jelzem szimpátiám, a többi rád van bízva. Ha nem reagálsz akkor sincs miért szabadkoznom amiatt, hogy egy mosollyal szebbé tettem a napodat."

2021. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy!

Exed. Nem. Paraszt!

Van valakije.

Neked nincs. Bele kell rondítanod?

Rátért a szexre!?

Ilyen silány vagy?

Képtelen vagy észrevenni, hogy csicskának néz?

Nem vagy különb annal aki azutan érdeklődik itt, milyen büdös a lábunk a kánikulában.

Ki akar használni. A legrosszabb hogy szerintem ezzel te is tisztában vagy!🤮

2021. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha isteni volt vele a szex, akkor miért hagytad el? És most miért akarsz belerondítani a kapcsolatába?
2021. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi az hogy csak ki akar használni? Szerinted egy nőnek nem ugyanolyan jó a szex mint a férfinak? Akkor mi benne a kihasználás?

Azért szakítottam vele mert nem jöttünk ki jól egymással, egyedül a szex volt jó köztünk de az nagyon

2021. júl. 29. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább keress valakit akivel szintén jó lesz.
2021. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy bele kell "avatkoznod" a kapcsolatukba, persze, ha mind ketten benne vagytok, még ok., de nem etikus neked nyomulni, ha neki van párja. Esetleg finoman jelentkezz és meglátod akar-e tőled valamit.
2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt szopni a farkát? Vagy jól dugott? Mindegy is.. nem szép dolog más kapcsolatába belerondítani, még akkor se ha ő ajálkozott. Lehet az a lány szerelmes bele... Javaslom ismerkedj, barátkozz, feküdj le mással, ha találsz hasonló teljesítményűt meglásd nagyon eszedbe se fog annyit jutni.. (csak néha)
2021. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A sajat baratnomon lattam, milyen is egy olyan kapcsolat ahol a szex isteni a baratjaval de olyan szinten nem illenek ossze hogy balhen kivul semmit nem tudtak nyujtani egymasnak

Szex oke, kalandos de meddig? Van mas neki hagyd beken. Ne hasonlitsd mashoz

Hiaba van kemia ha emberileg elviselhetetlenek vagytok egymasnak

2021. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!