Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik pózban számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pózban számít legkevésbé a méret?

Figyelt kérdés
Egyszer hallottam valakitől, hogy ha kicsit kisebb a farka a partnerének akkor nem annyira szeret lovagolni. Nektek melyik az a póz, ami a legideálisabb ha kicsit kisebb van a pasinak?
2021. júl. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Most attól függ, hogy mi számít kicsinek?

Én a misszionáriust javaslom, úgy hogy legyen a lány alatt egy párna.

21/L

2021. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Kutya
2021. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lo- pózban 😂
2021. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyában érezni nagyobbnak, bár lovaglás közben nekem nagyobbnak tűnik
2021. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi. Lényeg hogy minél szorosabb legyen és mélyebbre tudjak menni. Barátnőm kedvence az amikor a hasán fekszik, alatta egy párnával és én hátulról/felülről tolom. Aztán ott a kiskifli-nagykifli, ott is legyen összezárva a lába hogy jó szoros legyen. Olyat is szoktunk, hogy ebből kicsit átfordítom, hogy fölötte legyek, de nem a hasára hanem így félig az oldalán félig a hasán, nem tudom hogy mondjam. Fekhet az oldalán is, de ahhoz nagyon el kell találni a szöget. Meg persze ott a misszionárius párnával a feneke alatt, lábával a nyakamban, ezzel sose lehet nagyot téveszteni. A lovagló valóban nem nyerő sajnos, nem olyan szoros és túl könnyen kicsúszok. A kutyára gyakran mondják hogy kis farokkal is jó de én sajnos nem így tapasztaltam, ez is laza és könnyű kicsúszni, pedig mentálisan és látványra nagyon vadító póz lenne nekem.
2021. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
Farkas pózban. Ülsz a lyuk mellett, és vonyítasz. :D
2021. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!