Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Gáz prostihoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gáz prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Termeszetesen nem kapcsolatba, egy ideje nincs kapcsolatom.

Ha ciki, miért?

Vagy miért nem ajánlod?


2021. júl. 25. 19:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

20:

Én próbálkozok. Próbálok vicces lenni, de csak néha jön össze valami értelmes. Amúgy tudok beszélgetni meg érdeklődni mások iránt, de lássuk be, az édes kevés szellemesség nélkül.

2021. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

19:

Mégis hogy lehet a karizmát fejleszteni? Szuggeráljam magam, hogy karizmatikus vagyok, karizmatikus vagyok?:/

2021. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

22-es:

Úgy látom az önállósággal is van gond...

[link]

2021. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%
Én nem hiszek az efféle humbugokban. Ha jóképű vagy, lesz nőd, ha nem vagy az, nem lesz nőd. Én így látom a világot.
2021. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%
#24 az a te bajod ha ennyire buta vagy.
2021. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam butának, csak másképp látom a dolgokat. Talán egyszerűnek tűnik a látásmódom, de nem vagyok ostoba.
2021. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%
Ha el is kezdenék foglalkozni a karizma fejlesztéssel, vénember leszek, mire eredménye lesz.
2021. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát a külsődre fogod. Mit nem szeretsz benne?
2021. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A pofámat leginkább. A pocakom nem zavar, nekem megfelel. A bráner sem valami nagy. Szóval vannak gondok.
2021. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A "pofa" kb. bármi lehet. Pl. a fogszabályzó vagy harapási rendellenesség esetén az állkapocs műtét / jobb esetben egy pitts21 fogszabi nagyon sokat tud javítani.

Gondolom az orroddal nem lehet gond, mert ha neked pisze, az cuki, ha pedig görbe, akkor az férfias. A szemeiddel sem lehet gond feltétlezem.

De ha bármivel gond van, tudsz rajta változtatni így vagy úgy. Ha pl. pattanásos a bőröd menj el bőrgyógyászhoz, vizsgáltasd ki magad.

A bráner méregetés pedig nem fog sehova se vezetni.

2021. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!