Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén buliban lassúztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén buliban lassúztam egy csajjal az elején elkezdett szuszogni azt hittem elfáradt, majd sóhajok, végén kicsit megrázkódott és utána pedig eltolt magától. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem hogy mi történt azt mondta nem szokott közel táncolni fiúkkal. De utána már távolságtartó volt.


Azért teszem fel mert én azt vettem észre, hogy egy lánynak több tíz perc kell hogy jó legyen szexben neki, nem 5 perc simulós tánc.

Miniorgazmus vagy csak felizgult?



2021. júl. 25. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
Eszébe jutott, hogy jövőre Orbán Viktor és a Fidesz 2/3-al győzni fog, ettől orgazmusa lett.
2021. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Nagy hatással voltál rá. Érezte, hogy kezdi elveszíteni az önkontrollját, a következő pillanatokban már nem tudna ellenállni annak, ha megcsókolnád, utána pedig menne veled bárhova dugni.
2021. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!