Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt hogy puncit nyaltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt hogy puncit nyaltatok, majd utána nem sokkal egy másik lánnyal csókolóztatok, aki erről nem tudott? Kiszúrta hogy furcsa íze van a csókotoknak? 26F

Figyelt kérdés
Hol történt hány évesen?

2021. júl. 19. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szépet álmodtál, de most már kelj fel.
2021. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ráfogsz jönni hogy te álmodsz erről és sok fiúnak ez valóság is.

Jobb lenne ám ha a kérdésre válaszolnál és nem mellébeszélnél.

Ja hogy az nem megy mi?

2021. júl. 19. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem nagyon tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy olyan rövid időn belül találkozz egy másik lánnyal, hogy érezze az ízt. Max egy házibuliban, de ott meg valószínűleg sejti, hogy mi volt. Ha mégis megtörtént, akkor nem fogsz 20 választ kapni erre, mert ez egy nagyon egyedi helyzet.
2021. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha kiszúrja akkor azt jelenti hogy leszbi
2021. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

#4 vagy volt mar pasija aki megcsokolta nyalas utan?

Nem gondoltad vegig 😂😂😅

2021. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát lányként előfordult, hogy szexeltem egy sráccal. Le is szoptam és miután végeztünk hazafelé útközben összefutottam azzal a sráccal, aki rám volt állva és csókolózni akart mindenáron. 😂 Végül adtam neki csókot. Szóval van ilyenre esély gondolom fordított helyzetben is.
2021. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fordítva már több helyzetről írtak hölgyek egyébként. Nyilván ők megcsinálják a fiúk nem?? khm
2021. júl. 19. 22:22
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
6- el kellene egy ördögűző a szádba. Ki csinál ilyesmit he? :D
2021. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Rengetegszer volt már ilyen, azért fogat mostam a két csaj között.
2021. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a farkamra mondta a kiscsaj egyszer hogy fura ízű. Előtte toltam meg popóba és szegény elhitte, hogy megmostam utána 🤣🤣🤣
2021. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!