Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szereted a spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szereted a spontán szexet?

Figyelt kérdés
Mi volt számodra az eddig legmeglepőbb helyzet aminek gyors szex lett a vége ?
2021. júl. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Amikor csúnyán összevesztünk anno a legelső barátnőmmel. Nem taliztunk 2 hétig, akkorát qrtunk utána, hogy zengett a lakás.
2021. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naggggyon, az egyik legjobb, alapból ne legyen gátlásaink egymás előtt, ha jön a vágy akkor adjunk neki teret :)
2021. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindig azt mondtam, hogy na én aztán biztosan nem szexelnék első randin, max csók, aztán majd szex leghamarabb pár nap múlva ha tényleg nagyon szimpi a srác. Aztán egy srác akit előtte látásból ismertem a gyakornoki helyemen elhivott ebédidőben egy sütire, annyira működött a kémia köztünk, hogy némi beszélgetés után, süti helyett a kocsiban szexeltünk egy őrületes jót. Aztán este folytatás... Ennek 1,5 hónapja, azóta is együtt vagyunk
2021. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Születésnapi bulin, az éléskamrában egy olyan pasival, akivel évek óta “kerülgettük” egymást, és plusz poén, hogy a csaja szintén ott volt a bulin, és nem is sejtette, hogy a macikájának a farkán csüngök…
2021. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Olyan jó,hogy előkerültek a belső ertékek!A fenti páldákon is ez látszik.
2021. júl. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a spontán szexet. Legmeglepőbb mikor szerettem volna bejutni egy vip helyre, de a helyszínen már nem lehetett belépőt kapni, csak az alap helyekre. Két aranyos negyvenes biztonságival beszélgetni kezdtünk, hogy valahogy nem e lehetne mégis megoldani. Végülis úgy sikerült, hogy miután lezárták a beléptetést,az alap jeggyel megvártam őket bent a folyosón, aztán egy általuk használt helyiségben, miközben az egyik dugott, a másikat leszoptam. Ezután bejuttattak a vip részlegbe...és még a szexet is élveztem nagyon velük. Később még néhányszor sikerült oda így bejutnom amikor ők voltak ott. De már számot cseréltünk és tudunk egyeztetni, mikor vannak ott ők.


19L

2021. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pasim tudja, hogy szeretem a spontán és meglepő szexet. Ami nálunk a számomra volt a legnagyobb élmény, az volt mikor a pasim felkötözte a combjaimhoz a karjaimat úgy, hogy a lábam terpeszben legyen, a szemem bekötötte és egy analpluggal a popsimba otthagyott egy fesztivál sátorban, amit nem tudtam mire vélni, aztán néhány perc múlva jött több ismeretlen sráccal vissza akik sorban megdugták minden testnyílásom, aztán a pasim is megdugott. Mindegyik a számban ment el. Nem is láttam milyen pasik voltak, csak éreztem, hogy többen vannak és mások, van amelyik vékony van amelyik nagyobb darab pocakos. A pasim azt mondta öten voltak 16-35 évesig+ő. Kb ezt éreztem én is. Nagyon élveztem, ez volt a legemlékezetesebb és élvezetesebb szex amit átéltem a párom segítségével.


20 L

2021. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!