Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én szeretem, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretem, ha egy szerelem spontán jön?

Figyelt kérdés

Tehát például én imádom, ha véletlenül ismerkedek össze valakivel és nem tudni az elején, hogy tetszem-e neki vagy nem. Lehet ez suli, munkahely.. bármi. Sokáig nézzük csak egymást, esetleg jeleket adunk, de nincs kimondva, hogy tetszik a másik. Persze egy idő után vmelyik fél lépjen, de én ezt izgalmasnak tartom.


Ellenben utálom, ha már rögtön az elején kimondják, hogy tetszem nekik és menjünk randira. Mintha elvenne a varázsból az egész. Valahogy akkor már én se viselkedek olyan természetesen.


Ti hogy vagytok ezzel?

21/L


2020. júl. 19. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én egyetértek veled. A titokzatosság, játékosság sokkal hangulatosabb. Ez nem azt jelenti, hogy rossz dolog őszintének lenni, de az ismerkedés korai szakaszában túl közvetlennek lenni furcsa hatást kelthet. Ez olyan, mintha az első randin arról beszélnék, hogy hány gyereket akarok és mit tud ehhez nyújtani a másik.
2020. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, éppen ezért nem szeretem a társkeresőket. Sokkal jobb, amikor kétesélyes a dolog, és amikor úgy ismerjük meg egymást, hogy észre sem vesszük, mert nem ez a cél, hanem egy következmény. Erre vágyom most is.
2020. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is!

F.

2020. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A valódi szerelemből 1 v. max. 2 van egy egész emberi élet alatt. Ha több, akkor egy sem.
2020. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a kettőt, ha kilőttük fiatalon, akkor mi van?
2020. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!