Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van igaza? Aki szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Aki szerint egy nő, ha nem akar orálozni, nem is fog, vagy aki szerint minden nőt rá lehet valahogy beszélni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 01:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

8as vok

Az egyből lejön h gyakorlott e valaki v kezdő

2021. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát aki nem szereti csinálni, annak századszor sem úgy megy 🤷‍♀️


9#

2021. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
A 2#-es a tutit írta le.
2021. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha rá kell beszélni egy nőt az mar régen rossz. Ha szeretné csinalni úgyis fogja, ha nem szeretné semmivel sem lehet rá venni.
2021. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ez nem olyan megbeszélős téma. A szeretkezés hevében, egy megfelelő izgalmi állapotban ezek dolgok alakuknak maguktól. Én minden esetben oráloztam eddig, mert szeretem csinálni amikor 69-es pózban én kényeztetem a nőt és ő már az orgazmus közelében van akkor a szájába veszi... Volt aki utólag mondta, hogy nem "tervezett" orálozni nekem, de ahogy kapta megkívánt a viszonozni.
2021. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rábeszélni nem szabad, általában előbb-utóbb a legtöbb nő megkívánja magától. Kíváncsi, ki akarja próbálni és ha ráérez az ízére és a partner is olyan akkor szeretni fogja.
2021. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én barátnőm nem kívánta meg magától az utóbbi 6 évben.
2021. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Annak, aki nem erőltet rá a párjára semmit.
2021. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!