Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van igaza? Aki szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Aki szerint egy nő, ha nem akar orálozni, nem is fog, vagy aki szerint minden nőt rá lehet valahogy beszélni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 01:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak van igaza aki azt mondja hogy akkor jó a szex ha mindkét fél élvezi.
2021. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Ránézel bármelyik nőre, garantált hogy legbelül a társadalmi elvárások és a gátlások alatt van egy férfizsánere akitől elolvadna (odalent szó szerint) és aki után ha találkozna vele a való életben még ő kajtatna hogy (mivel biológiai ösztönök szintjén dől ez el így kimondom:) "párzani" tudjon vele. Te most pont nem az a férfi vagy annak a nőnek akiről beszélsz.

Ha egy nő azt mondja hogy "ezt meg azt nem akarom csinálni az ágyban..." egyrészt tartsd tiszteletben, másrészt tedd hozzá gondolatban hogy "...veled" vagy "...neked".

"Nem orálozok [neked]"

"Nem nyelem le [neked]"

"Nem szexelek misszionáriuson kívül más pózban [veled]"

"Nem akarok anális szexet [veled]"

"Nem akarok havi 1-nél többször szexelni [veled]"

De ne tedd szóvá, ne akadj ki ezen, inkább azt nézd meg hol kell változtatnod magadon hogy majd egy másik nőnek te lehess az a férfi.

(Nem irigylem a jövő házas férfiait akiknek a majdani feleségeik most "élik ki magukat" hogy aztán beadják a "nem olyan lány vagyok" szerepet a bamba vőlegény előtt és a házasélet abból álljon hogy kézimunkázni is csak latexkesztyűben lesznek hajlandók)

2021. júl. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Pénzért mindenre rá lehet venni az embereket
2021. júl. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg de nem értek egyet a 2essel. Én is voltam olyan lánnyal aki teljesen odáig volt értem, de szexuálisan visszafogottabb volt. Nem volt orál részéről, de előttem se csinálta senkinek. Nem problémáztam rajta, ha neki kényelmetlen keresünk más megoldást, ennyi az egész. Én amúgy is jobban szeretek adni mint kapni, így volt olyan hogy előjáték gyanánt 7-8x élvezésig nyaltam és utána még lenyomtunk 2-3 menetet. Ha együtt vagyok valakivel nem azt fogom nézni hogy meddig képes teljesíteni azt amit én akarok, hanem igyekszem mindkettőnk számára a legjobbat kihozni a dolgokból. Ha meg alkalmiról van szó nem érdekel hogy csinálja e vagy sem, ott csak a kielégülés a lényeg, ami a szex alatt úgyis meg fog történni, de ott én is jóval ritkábban szoktam nyalni.
2021. júl. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 cseppszi ***** válasza:
97%
Kezdjük ott , hogy olyannal nem is sexelnék semmilyen módon ; aki rá akarna beszélni bármire. Vagy önként csinálom, vagy sehogy .
2021. júl. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az már régen rossz, ha rá kell beszélni. Vagy szereti csinálni, vagy nem.


N

2021. júl. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Az első verziónak. Szerintem egy undorító ez a dolog, és főleg, ha rá akarja venni az egyik fél a másikat erre, vagy a másik trógerségre, az análra...
2021. júl. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Hànyszor hallottam màr ,hogy Te vagy az első akinek oràloztam!

Rengetegszer!

Ha egy nő jelen esetben nagyon szeretne lefeküdni egy számára nagyon tetsző hapsival,akkor mindenre képes a siker érdekében!

2021. júl. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
8# és te ezt el is hiszed? Hogy te voltál az első?
2021. júl. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Rábeszélni nem fer. Az egy köcsög dolog. Tiszteletben kell tartani ha nem akarja. Engem rábeszéltek az análra és azóta a gondolattól is rosszul leszek, automatikusan elítélek mindenkit akai análozik és hetero. Pedig azelőtt szerettem magam izgatni dildóval, de ez a rábeszélt dolog nagyon kiölte belőlem a szex iránti hatalmas érdeklődésem és bevállaló szellememet. Mára már jobban szeretem a vanilia szexet, annyi hülyeségen vagyok túl, hogy ez tűnik a legjobbnak. A kutyapózt is utálom, mindig fájdalmas.


Na de ezzel azt akartam leírni, hogy egy dolog amire rábeszéled a partnered de ő igazából nem akarja, befolyással lesz az egész életére. Elrontod őt ezzel. Okkal nem akarja. Tartsd tiszteletben.

2021. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!