Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem akar orálozni a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar orálozni a párom?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válaszát várnám. A feleségem nagyon ritkán veszi a szájába és akkor sem igazán vesz le szájjal, a végén mindig kézzel fejezi be. Nekem jól esne, beszéltem is már neki arról, hogy csinálhatná többet, de azt mondja neki ez nem megy csak így. Nem akarok ráakaszkodni ezzel, mert nyilván van ennél fontosabb, de élvezném ha többet kapnék orálból. Én bármikor kényeztetem, amikor csak szeretné. Velem van a baj, vagy túl sokat akarok? Attól félek undorodik tőlem, bár azt mondja nem.
2020. jan. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelsz a higieniara? Mert sokszor sajna ez szokott lenni a baj, csak elég kínos megmondani.

Amúgy meg embere válogatja. Vannak, akiknek kellemetlen, ha a szájukba van valami. Én pl baromi hamar elkezdek oklendezni a legaprobb dolgoktól is.

2020. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Öööö biztos, hogy a homoszexuális rovatba akartad tenni a kérdésedet? :)

Egyébként azért nem, mert valamilyen komplexus visszatartja, aki nem szeret orálozni azt mondja "mert azzal pisilsz, meg pisiíze lehet" stb. Ez van, a nők egy kis része nem szereti - előtte kellett volna gondolkoznod (azaz ha ez a legfontosabb akkor nem kellett volna összeházasodnotok, ha meg nem ez a legfontosabb akkor meg már nyeld le a békát és kész).

2020. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én se szerettem soha az orált. Nekem az már nem fér bele. Pedig imádtam, őrületesen szerelmes voltam, minden porcikáját kívántam, csak épp mindegyiket oda, ahova szerintem való. Nem szeretem a számban a különféle váladékokat, kivéve a csók, azt imádom, anélkül a szex se olyan. Ja, és kapni se szeretem, zavarban vagyok tőle, meg jobb érzés a kemény dugás. Viszont emiatt nagyon sok férfi elmenekült már tőlem.
2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy egyszerűen csak nem szereti és kész. Tudod, van, aki nem szereti pl. a pacalt. Van, aki nem szereti az anális szexet. Valaki meg nem szeret szopni. Én nő vagyok, az én párom meg nem szeret nyalni. Párszor én is elgondolkodtam rajta, hogy talán velem van a baj, nem tetszik neki az ízem vagy az illatom, de nyíltan rákérdeztem, mire megmondta, hogy neki kényelmetlen és kész, p. alig kap levegőt.

Mivel a szex viszont kegyetlenül jó vele, így ezen a dolgon túllépek és kész.

2020. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!