Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő biszexek, ti mit gondolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő biszexek, ti mit gondoltok arról, ha valaki csak gumiban akar orálozni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Félsz a fertőzésektől?
2016. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
azt hogy felejtős,és inkább foglalkozzon mással.
2016. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék. :)

Ha esetleg valaki Sopron-Fertőd, esetleg Szombathely környékéről még így van ezzel, akkor írhat. :)

2016. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, hogy van-e rajta gumi amikor lepippant?
2016. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nemtudom... annyi erővel egy üres kotont is lehet nyalogatni...
2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz, de megértem. Én is parás vagyok nagyon. Szóval benne lennék simán. A bizalom ha kialakul, akkor úgy is változhat ez még :)
2016. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretek "furulyázni", de csak a természetes állapotában lévő "hangszerrel" :)

Ha valaki gumiban szeretné, akkor nem "koptatom" a térdemet.

2016. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos nem adnám senki szájába a farkam humi nélkül.


Másét meg végképp nem venném be.

2017. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

azért vannak még nagyon prűd emberek. én pl el se tudom képzelni, hogy juthat eszébe vkinek az orál gumiban ... elvégre az ízét is élvezzük, na meg most egy arab gumit akarsz szopogatni? ahhoz nem kell fiú, azt bármikor otthon is megteheted.

aki meg azzal jön h higiénia és stb, jaj azt hittem, azért azon már túl vagyunk h egy alap higiénája van az igényesebb rétegnek, és ott ez meg nem kérdés (mással meg úgyse állsz le, nem?). és ez azért látszik nagyon vkin, nem kell szexig eljutni, ez kb ránézésre megállapítható.

2017. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"aki meg azzal jön h higiénia és stb, jaj azt hittem, azért azon már túl vagyunk h egy alap higiénája van az igényesebb rétegnek, és ott ez meg nem kérdés"

Sajnos az alap higiénia nem véd meg a nemi betegségektől.

Elég szomorú, hogy manapság ciki, meg prűdség, ha valaki felelősségteljesen él nemi életet.

2017. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!