Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki régebben prostihoz járt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki régebben prostihoz járt rendszeresen, annak milyen volt először olyan nővel a szex aki nem prostituált hanem barátnő vagy akar egyéjszakás?

Figyelt kérdés

Olvasom itt hogy vannak aki prostival vesztették el a szüzességüket és rendszeresen járnak is prostituálthoz.

Milyen volt először a szex más nővel, hosszu idejű prostizás után, aki nem prosti?

A prosti azt csinálja amit akarsz meg amit vállal de a baratnő meg azt amit ő akar vagy amihez kedve van. Nem volt fura?


2021. júl. 18. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt fura annyira...

Nyílván barátnővel sokkal jobb, mégha csak a töredékét is vállalja be annak amit a prosti.

Elképesztően jó érzés, hogyha önszántából, izgalomból és nem "hivatástudatból" csinálja a dolgokat.

2021. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Erre én is kíváncsi vagyok mert eddig még csak prostikkal voltam. 40 F
2021. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondtad a lanynak hogy elotte prostiztal?
2021. júl. 18. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam.

De azt igen, hogy sok egyéjszakásom volt...

Meg vérképet is csináltattam.

2021. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
62%
Biztos kellemetlen lehet, amikor szex után veszed a tárcád és fizetni akarsz ő meg néz nagy szemekkel....
2021. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fura volt de jó értelemben fura, azért sajnos főleg ha rendszeresen jár egy csajhoz prostihoz az ember akkor óhatatlan hogy elkezd kihasználni és úgy intézi hogy hamar elmenjek.
2021. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!