Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám magamra erőltetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamra erőltetni a rendszeres prostizást?

Figyelt kérdés
Mivel 32 éves férfiként sose voltam nővel, valószínűleg a világ összes nőjénél esélytelen vagyok a prostikat leszámítva.

2020. jún. 2. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozz olyan lányoknál, akiknek szintén önértékelési gondjai vannak, hátha tudtok egymásnak segíteni
2020. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egyhez, de előtte közöld, hogy lelkiválságban vagy, ha nem fog felállni, az nem miatta lesz oszt csá, de nővel is rég voltál, ezért 5 perc alatt is végezhet. Add a lelkileg roppantat, így ő is tudni fogja, hogy nem egy alfacsászár megy majd gátszakításra. Ez nem szégyen és ő is ember.
2020. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak empatikus emberseges prostik, sokszor nem is a testi adottsagaik miatt jarnak vissza hozzajuk.

Azt nem tudom, hogy talalj olyat, de ha lehet beszelni, akkor mondd el oszinten, mi van.

Ha legalis lenne a bordely, ott eleve erezned, kit szeretnel valasztani.

2020. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell erőltetni. Elhatározod, hogy menni fogsz .... és mész.

Válaszd ki a számodra megfelelőt - itt nem kell szerénykedni, a legjobbat is kiválaszthatod - hívd fel, egyeztess vele időpontot, és menj el hozzá. Nem a külsőd számít, hanem az, hogy hogyan bánsz velük. Nem kell megfelelned, a szex része nagyrészt rólad szól. Ami fontos - amit elvárnak - legyél tisztelettudó, legyél udvarias, legyél korrekt, emellett ne legyél lenéző sem pedig tolakodó (a magánélet szent, amire pedig nemet mond a lány, azt tessék elfogadni). Bármi is történik ott, NE LEGYÉL SZERELMES!!! Az ott egy hazug világ, aminek a lényege, hogy elhitesse veled, hogy Te egy isteni szexpartner vagy. Ezt ott és akkor hidd el, de amint kilépsz az ajtón és az bezárul mögötted, FELEJTSD EL!

Én 21 éve járok prostikhoz. A nőknek sosem kellettem azért aki vagyok, sajnos engem sem áldott meg a természet egy elfogadható fejszerkezettel, a kedvesség és intelligencia meg nem nyerő a nőknél (max friend-zone kategóriába) .... én meg sosem akartam többnek, vagy másnak mutatkozni. Ez a sorsom. Elfogadtam.

Neked is már régen rá kellett volna lépni erre az útra!!!!!

2020. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!