Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől megváltozhat teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől megváltozhat teljesen egy fiatal lány?

Figyelt kérdés
6 éve kapcsolatban, rossz a kapcsolat, szinte első kapcsolat. Lefekszik egy teljesen idegen idősebb(+14ev) családos férfival. Néha összejárnak utána szexelni, a férfi bebolonditja a csajt, hogy ez több. Néha követi a csajt, házához megy csak úgy meglesni. Néha szürke 50 árnyalatat játszanak,neha kéri hogy csak oralozzon . Létezik, hogy ez olyan szinten hatással van rá, hogy teljesen elveszti maga körül a kontrollt? Mindenét megujitja, teljesen megváltozik, teljesen összezavarodik a lány.
2021. júl. 16. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de csak nekem szúrt szemet, hogy lehet személyiségzavaros a pali, vagy gázos?


"Néha követi a csajt, házához megy csak úgy meglesni."

2021. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vgy, kedves kérdező? Nem ártana tudni.....
2021. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, de miért magyaráz itt mindenki arról, hogy így meg úgy tesz tönkre családokat egy ilyen nő? Az egyetlen, aki itt családot tesz tönkre, az a csalfa férj. Nem kötelező neki szexelni senkivel, nyugodtan visszautasíthat bármilyen ajánlatot. A szexben 2 ember vesz részt, amiből az egyik jelen esetben szingli, azt csinál smit akar, a másik meg hűséggel tartozik valaki felé.

Felejtsétek már el, ogy a szerető tesz tönrke családokat:D a hazug gerinctelen férjek tesznek tönkre mindent. Persze morálisan nem szép dolog nős pasira nyomulni, de hacsak nem erőszakolta meg, a pasi nemet mondhat:)

(én soha nem kavarnék házas férfival, de ha ilyesmit tennék, akkor nem az én lelkemen száradna az a házasság/család)

2021. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjuk már ezt az "azt csinál, amit akar"-dumát. Ha igaz lenne, mindenki szingli lenne.


Mi az, hogy kettő kell, de a felelősség csak az egyiké????


Mi az, hogy gerinctelen férj????

2021. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi már 14-es, látom téged érzékenyen érint a téma lol

:D


Azért a kedves gerinctelen férjé a felelősség, mert ha annyira szeretné a kis feleségét és a gyerekeit, akkor parancsolna a f.szának és nem dugna félre! Pont.

2021. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az amúgy megvan, hogy a legtöbb nős pasi égen-földön, minden társkeresőn szeretőt keres? Napi 10-20 ajánlatot kapok ilyen oldalakon tőlük! Szánalom!


Na nekem ne mondja senki, hogy jaj azok a gonosz könnyűvérű lányok, megpocsékolják a tisztes, gerinces családapákat, férjeket! Pffff :D

2021. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

Tudod, nem is engem érint. Kolléganő, rendes férj, és a két gyerekből az egyik beteg, súlyos beteg, sajnos már meg is halt 17 évesen. Lelkileg tönkrementek. A kolléganő a kollégámmal jött össze, akinek meg a felesége húnyt el.Az eredeti férj meg összeomlott, hogy mínusz egy gyerek, mínusz egy feleség.


Nem látunk az eset mögé. Egy férj ne a felesége szolgája, és nagyon is tud olyat tenni a feleség, hogy a férj csak a gyerek miatt tart ki.


Tudom, ez nem átlagos eset, de ne a férjre toljuk már az ÖSSZES felelősséget!


Ezt nem bírom a mai tizenévesek gondolkodásában a lol mellett, hogy agyatlanul ítélkeznek.


Pont!


F, 43

2021. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!