Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől megváltozhat teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől megváltozhat teljesen egy fiatal lány?

Figyelt kérdés
6 éve kapcsolatban, rossz a kapcsolat, szinte első kapcsolat. Lefekszik egy teljesen idegen idősebb(+14ev) családos férfival. Néha összejárnak utána szexelni, a férfi bebolonditja a csajt, hogy ez több. Néha követi a csajt, házához megy csak úgy meglesni. Néha szürke 50 árnyalatat játszanak,neha kéri hogy csak oralozzon . Létezik, hogy ez olyan szinten hatással van rá, hogy teljesen elveszti maga körül a kontrollt? Mindenét megujitja, teljesen megváltozik, teljesen összezavarodik a lány.
2021. júl. 16. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
ugyerted ríbanc lesz belole?
2021. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Simán létezik, nagyon hasonlót láttam, csak egy +20 év, de minden más stimmel! Illetve a rossz kapcsolat 9 év volt.


Ez a kemény erős nő! Öntudatos, irányít.


Amúgy családot szed szét, de neki ez jár.


Sajnos étezik, több is mint gondolnád.

2021. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Ismerek ilyet. Férjnél van. Nős pasikra mászik rá, szétbassza a családot, majd dobja a pasit.

Én időben kiszàltam, de majdnem késő volt. Az utóbbi 5 évben 4 családot kurt szét.

2021. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos létezik atlz ilyennek nincsenek gátlásai és leszarja ha kapcsolatokat tesz tönkre
2021. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te a férj vagy a történetben vagy a lány? Csak kíváncsiságból :)
2021. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Voltam ilyen tortenetben, ott en voltam a lany. Azota szazszor megbantam, hogy olyan voltam amilyen es lealltam egy csalados f.szkalappal. Naiv voltam.

En annyiban valtoztam, hogy tanultam a hibambol, tudom mit ne kovessek el ujra, mennyit erek, tehat jo iranyba valtoztam.


:)

2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés, hatos, ki mit fizetett érte. Mit fizetett a feleség, mit a gyerekek. Az király, ha felébredtél hercegnő-énedből, de ez a sztori, meg a Tiéd sem CSAK rólad szól. Erről beszélj!!!


A kettes

2021. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem passzióból csináltam, céltudatosan. Beleszerettem én hülye kis fiatal és engedtem az ábrándjainak.

Nem derült ki, azóta nem tudom mi van velük.

Gondolom azóta már sok szeretője lehetett, nem igazán érdekel :)

2021. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem nekem egyáltalán nem volt célom soha tudatosan családrombolásba kezdeni. Előttem is csalta a feleségét, valszeg utánam is.
2021. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezért elismerésem, ha így volt és főleg van.


A kettes-hetes

2021. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!