Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők tapasztaltátok-e már azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tapasztaltátok-e már azt, hogy a szex fájdalmas lesz a szex az adott partnerrel, pedig eleinte semmi gond nem volt?

Figyelt kérdés

Exemmel eleinte a kapcsolatunk elején minden rendben volt, aztán az idő múlásával egyre jobban fájt a szex. Voltam nőgyógyásznál, semmi szervi bajt nem talált. Nem csak emiatt, de a végén szakítás lett a dologból.

Szakítás után volt más pasi az életemben, vele semmi ilyen gond nem volt, egyáltalán nem fájt, pedig méretileg is hasonlók voltak és ugyanúgy óvszerrel védekeztünk.

Exemmel most megpróbáltuk újra, megint ugyanúgy fájdalmas volt a dolog. Ismét elmentem nőgyógyászhoz, szervi bajt továbbra sem talál.

Nagyon furcsa az egész lehet hogy pszichés eredetű a dolog? Másra már nem tudok gondolni. Volt már valaki hasonló helyzetben? 29/N



2021. júl. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt hogy minden szex fájt, de olyan igen hogy egymás után több alkalom csak misszionáriusban ment... Nekem akkor gombás fertőzésem volt, de ez nálad akkor kizárva. Nem tudom, szerintem pszichés
2021. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy elég nedves, nem kívánod eléggé, nem lehet ?
2021. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó pasi, meg van előjáték is, avval nem lehet gond. De pl. a tampont sem tudom elviselni mert zavar. Pedig az se nagy, meg nők milliói használják. Lehet hogy az is, meg ez pszichés eredetű. Sokszor megbántott, lehet hogy ezen nem tudom túltenni magam , a szervezetem pedig így jelez hogy nem kellene a kapcsolatot erőltetnem vele. Csak mástól ilyet még nem hallottam, ezért kérdezek rá, hátha vannak hozzám hasonló nők.
2021. júl. 15. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel írod, hogy eleinte nem volt semmi gond és másik pasival sem volt gond, ezért biztos, hogy pszichoszomatikus. Szerintem ne erőltesd...

A tampon szerintem más téma. Az is valami idegenkedés, de annak nincs olyan mély oka, egyszerűen nem szereted, nem bírod, van ilyen. (Feltenni nem bírod vagy az a gond, ha már bent van?)

2021. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor van vele gondom, amikor már bent van. Eddig életembe max. 3x próbáltam, de elengedtem ezt a dolgot. Szerintem a tudat idegesít, hogy be vagyok dugva :D Nem fáj, csak "idegentest" érzésem van.

Maguk az aktusok baromi kellemetlenek, egyre rosszabbak. Amikor a szüzességemet elvesztettem, az nem fájt így. Biztosra vettem, hogy valami gond van velem, ezért is mentem el több alkalommal nőgyógyászhoz. Fura nagyon, hogy a másik pasival meg minden gond nélkül ment a dolog.

2021. júl. 15. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért jöttél vele újra össze?

Hisz mint írod sokszor megbántott,stb..lelki eredetű dolog lehet,lelked mélyén tudod ,hogy nem ö az igazi.

2021. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy a technikájával vangond.
2021. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!