Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen gáz havonta többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen gáz havonta többször prostihoz járni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 10:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2021. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Na és hogy állsz a "természetes"kapcsolatokkal? Nem elítélni akarlak, de ha nem vagy képes kvázi normális kapcsolatot kialakítani csajokkal, hanem fizetned kell a pináért ebben a korban, akkor az gáz. Persze ha nem akarsz semmi komolyat, csak levezeted a testi vágyaid, legyen.
2021. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%
Az a gáz, hogy értelmes dolgok helyzet kidobod a pénzt az ablakon.
2021. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
Igazából jobban is jársz, mert kielégülsz és jót szexelsz, nem prűd fiatal pinákkal kell kínlódj, hogy engedjék sötétben misszionáriusban. És még anyagilag is jobban megéri párszor prostizni, minthogy a barátnődnek mindig vegyél valamit, stb.
2021. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Mit értesz az alatt, hogy gáz? Valószínűleg a többség nem így él és nem tetszene nekik, elítélnének.


Amin el kéne gondolkoznod, hogy emelett van-e normális kapcsolatod nőkkel. A legnagyobb veszélyét a dolognak szerintem a lelki kiégésed jelenti.

2021. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
15%

Ha van rá pénzed és nem undorosz egy tág...akkor nem.

De amúgy, nőzzél. Prostihoz a bénák járnak. Pénzért nővel soha. Ingyen+fogi-tabi ára+áfa, lehet, sőt biztos hogy jobbat kapsz.

2021. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

Mivel havonta többszörire szól a kérdés, így nem optimális a prosti.

Sem anyagi, se más szempontból. 19 évesen még túlzott elvárások se lehetnek veled szemben ismerkedésnél(anyagiak, tapasztalat stb).

Logikusabb egy nem pénzes partner, akivel igazibb a dolog, ahol számít a másik fél.

2021. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az gáz, hogy ilyen fiatalon annyira nem tudsz kommunikálni, hogy legalább egy estére összeszedj valakit.
2021. júl. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

18:

Lehet, hogy nem az a szószátyár típus.

2021. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem gáz. Én 18 vagyok, és havi 1-2x eljárok.

Áprilisban kerültem be a "körfogásba",Egyszer futottam vakvágányra eddig, azon kívül felejthetetlen élményeket szereztem.

2021. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!