Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az az erős szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az erős szexuális vonzalom ami mindent felülír. Mit gondolsz erről? Éreztél már ilyet?

Figyelt kérdés
Nem csak normákat, elveket, de minden más érzést is.

2021. júl. 9. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Így jöttem össze a jóval idősebb, nős főnökömmel.

Olyan erős kisugárzása volt, annyira vonzó, hogy minden racionalitást felülírt.

2021. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem éreztem ilyet és nem is hiszem hogy fogok, mivel nem valami állat vagyok, tudom kontrollálni magam és az eszem után menni. Pedig magas a libidóm és sokkal több dolog izgat, mint az átlag embereket, de sosem bolondulok meg és megyek a puncim után:D

N

2021. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlò véleményem volt mint a 2#-esnek addig amìg meg nem tapasztaltam amiről az 1#-es ír:-)

Számomra egészen más volt úgy a szex bevallom

2021. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hiába volt barátnőm volt egy lány aki iránt ilyet éreztem, hihetetlen volt, tényleg mindent felülírt
2021. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Szerintem mindenkinek volt ilyen nekem is van igazából nem az esetem a csaj de kegyetlenül meg sexuálnám
2021. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-- mivel nem valami állat vagyok, --


Állatok közül is sok faj egy életre választ párt magának, és szerintem a válaszáskor lehetséges, hogy teljes extázisba esnek, de azután kitartanak a "döntésük mellett.


Szerintem embernél is lehetséges ilyen, megismersz valakit, eldobsz miatta mindent, és azután vele éled le az életed :)


HANGSÚLY A LEHETSÉGES-en VAN :)

2021. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

van brutál erős szexuális vonzalom, de olyan nincs, ami mindent felülírna.

mondok egy ellenpéldát: együtt dolgozol a hihetetlen szexi kollégával, teljesen beindít, ennek ellenére megállod, hogy munka közben rámássz (hacsak nem akarsz erőszaktevőként a tükörbe nézni)

2021. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Éreztem én is ilyet és az illető is. Tényleg mindent felül ír az érzés. Hiába akartuk vissza fogni magunkat, nem tudtuk és megtörtént az, aminek meg kellett történnie. :) Isteni volt.


Akárhányszor találkozunk mindig ez a vége. Bár írásban is érezhető a kölcsönös kémia, hiába van az, hogy vissza fogja magát az ember. Valahogy átjön az egész.


Jöjjetek össze. Ennél már csak az a hab a tortán :)

2021. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!