Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már meglepően jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már meglepően jó első szexetek pasival? Úgy értve, amikor először szexeltetek vele.

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Mit csinált a srác, hogy olyan jó volt?

Hányszor élveztetek el és hányszor a srác? Hova élvezhetett?

Mennyi ideje ismertétek előtte egymást?

Hány évesek voltatok és hányadik partnerei lehettetek egymásnak?



2021. júl. 7. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nekem az első mindig béna szokott lenni. Még azzal se volt olyan jó, akivel később a legjobbakat szexeltem életemben:D
2021. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Neten ismertük meg egymást,de úgy hogy kiderült annyira nem is vagyunk annyira ismeretlenek egymásnak. Mind a kettőnk teljesen fel volt húzva. Találkoztunk elmentünk megittunk egy pohár italt aztán felmentünk hozzá. Ott is iszogattunk meg beszélgettünk. Nem emlékszem,hogy ki vot a kezdeményező,csak azt hogy nagyon jó volt. Én legalább 4 alkalommal elmentem mire neki is sikerült egyszer. Nekem ő volt a második partnerem

24/N

2021. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Én 19 éves voltam.


A barátommal elmentünk az egyik barátnőm bulijába. Akkor kb 3 hónapja jártunk, kedves türelmes fiú volt. Egyikünk sem volt egy társasági ember. Kimentünk barátnőmék kertjébe. Csókolóztunk de sémi több. Mire visszamentünk majdnem mindenki elment 4-en maradtunk: én, párom, barátnőm, párja. Ők felmentek az emeletre és szerintem dugtak. MI béreltünk egy filmet és én elmentem fürdeni, levetkőztem, a párom hirtelen bejött és vadul levetkőzött majd a falhoz nyomva elkezdett csókolni, volt rajta óvszer. Berakta a péniszét és elkezdtünk úgy mondva baszni. Nagyon-nagyon élveztem. Egyszer csak megfordított és hátulról elkezdett dugni, mint az állat. Majd felkapott, egyik kezével a popsimat másikkal a fejemet fogta, bementünk egy hálószobába és letett az ágyra. Rámfekudt és irgalmatlanul veszni kezdtünk. Aztán kikötött és kinyalt amit nagyon élveztem. Ezt úgy 5-10 percig csinálta. M8utan kinyalt megfordított és úgy is kikötött. Elkezdett dugni,ezt több ideig csinálta. Aztán kioldott és én elkezdtem kiszopni.


27/n

márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

#3

Mesés történet

ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egyéjszakásom több is, de az igazán jól mindig azok sikerültek, akikkel már összeszoktunk.
jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A volt szeretőmmel az első találkozás észvesztő volt.

Megadtuk a módját, több órás randi volt sétával, vacsorával, egymásra hangolódással.

A szex fenomenálisan jó volt vele, bár mindketten pattanásig feszültünk már, kiélveztük egymás testének apró, részletes kényeztetését.

Az előjáték volt legalább másfél óra. Életem legmeghatározóbb szexuális élménye, a mai napig senki és semmi nem tudta felülmúlni.

36 éves voltam akkor, 10-15 partnerrel a hátam mögött. Ui.: férfi vagyok, kanos pasik ne irogassanak privátot pls.

tegnapelőtt 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!