Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szűz sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szűz sráccal szexeltetek, hány kör volt (értelemszerűen az első szexnél), hányszor élvezett el a pasi és hányszor ti?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mennyi a pasi és hányadik partneretek volt?

Ha több szűz is volt, akkor, ha lehet, adjatok választ mindegyik esetében.



2021. máj. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 17 évesek voltunk és egy volt.
2021. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kör

1x

Egyszer sem.

20 évesek voltunk, nekem 2.partner volt

2021. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A pasi 22 eves volt, en 21, nekem o hatodik partner volt, fel sem allt neki normalisan elsore aztan amikor sikerult nem tudott elmenni. Ez volt par honapja, kapcsolatban vágyunk, azota is csak kutyaban tud elmenni sok ido utan
2021. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, ő 18, 2 perc alatt szintén elélvezett, nem volt második menet. Másik srác: 2perc alatt elélvezett.

Egy menetet bírt. 20éves volt én 24.

2021. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6x. Nem kamu
2021. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi az első szexnél kb azonnal vagy pár perc alatt elsül. Néhánynak pedig fel sem áll vagy hamar lelankad. Egy szűzzel voltam együtt. Legjobb barátnőim még nyolccal (kitárgyaltuk jól a témát). Egyetlen egy volt közülük, aki 5 percig bírta. Az egyiknek fel sem állt, a másiknak lelankadt. Kb 10-20. alkalom volt az, amikor már az elmegy kategóriát súrolták ilyen téren.
2022. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
De mitől nem áll fiatalon a f@szuk?
2022. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 stressz, teljesítményszorongás.

Ha még soha nem dugtál, akkor nagyon komoly szorongás fog el, hogy feláll-e rendesen, mit szól a csaj a méretedhez, hogy hogy nézel ki pucéran, hogy mit szeret a csaj és mit nem, hogy egyáltalán mit kellene csinálni, stb.


Szerintem az a csoda, hogyha rendesen feláll és be tudod dugni első alkalommal.

2022. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!