Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan álljak át a szexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak át a szexre?

Figyelt kérdés
Átestem életem első szexelésén, de alig tudtam elélvezni, magamnak kellett befejezni. Azt gondolom, azzal volt a probléma, hogy sokat masztiztam előtte, és ahhoz vagyok szokva. Például orál közben nem volt jó sem a sebesség, sem a markolás, szájjal való szorítás mértéke, lényegében semmi nem olyan volt, mint amikor magamnak csinálom. Szegény csaj nem tehetett róla, velem van a hiba. Volt egy pillanat, amikor elment a kedvem az egésztől, annyira mérges lettem magamra, nyilván ettől pedig kezdtem lankadni. Aztán besegítettem magamnak, és így lett orgazmus.

2021. júl. 7. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szex közben gondolj izgató dolgokra és ezzel tereld a figyelmed, vagy pedig néhány másodpercre állj meg és verd magadnak
2021. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha behatolok, akkor másabb. Meleg, nedves, jobb esetben szorít, érzem a csajt, az még okés is. Az orális részre kell ráerősítenem.
2021. júl. 7. 21:53
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg akkor én adom a ritmust.
2021. júl. 7. 21:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!