Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincas, házas férfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, házas férfiak, ha volna lehetőségetek szexelni egy 14-16 éves lánnyal, megtennétek? F

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 06:55
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nagyra becsült Norvégiádban.

Valamiért folyton Svédországot akarok írni, és itt sikerült is :D

2021. júl. 9. 13:32
 32/34 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lesarkítod!

Arra reagáltam, hogy egy ilyen kérdésben miért pedofiloznak mikor nem az.

Egyszerűen visszakérdeztem attól aki erre válaszolt, hogy mi a különbség egy még 2 nap múlva 14. életévét betöltő lány, és egy 14 életévét pontosan betöltött lány között. (leszámítva a 2 nap különbséget). Szerintem az emberek többségének a fejében nem a törvény határozza meg a gyermekkort.

De nézzük meg a te szemszögedből is... még egy 18 éves lány sem éri el a teljes fejlettséget (az az nem felnőtt), nem véletlen van ez a korhatár is máshol feltolva.

2021. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan a helyzet, hogy tudom, hogy nem bánja meg a lány utána, akkor igen. Ja, de nem vagyok házas. 35F
2021. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hmm, ezt a csalit! Valaki nickeket gyűjt? :D
2021. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!