Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincas, házas férfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, házas férfiak, ha volna lehetőségetek szexelni egy 14-16 éves lánnyal, megtennétek? F

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 06:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20%
Még nem vagyok házas, de szívesen összejönnék egy fiatal lánnyal egy alkalomra.
2021. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%

19#: Azért, mert egy egészséges 30-as férfit nem vonz szexuálisan egy gyermekkorú lány!

Az a tény, hogy a büntetőjogban, a társadalmi és kulturális meghatározásban ezt hogyan szerepeltetik, lesz@rják teljesen jogosan!

Attól, hogy itthon egy nappal a 14. életévét betöltött lányt más szemmel nézik mint 2 nappal azután! Na ja, 2 nappal később már nem gyerek mi?

Na ennyit a tudatlanságról kedves 19-es!

2021. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%
Jó hülye vagy utolsókám! Pont hogy az egészséges férfiakat vonzzák a fiatal lányok! Két férfi van: aki már igen, meg aki még nem próbálta. És legtöbbször a tinicsajokat kell visszautasítani, csak szólok, te az életről fogalmatlan szerencsétlenke!
2021. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

#23: A személyeskedést meghagyom neked, kétlem, hogy betöltötted volna a 30-at, mert a hozzászólásod 16 éves szintjén van.

45 vagyok, és te csak álmodozol ró,la amiket én kipróbáltam az életben ;)

2 éve nálam is próbálkozott egy 18 éves, kinézett vagy 24-nek, szex után pedig alig tudtam levakarni. Tehát nem, nem akarok velük szexelni mert 1. bénák mint az állat, 2. bármennyire is vonzók szexuálisan ha testileg érettek, nem érzek késztetést arra, hogy meg akarnám dugni.

Tudom, a te nézeteddel ha anyád 40 éves bombázó lenne meg akarnád dugni, az a te dolgod, pont ugyan úgy kívánok egy 14-16 éves nőt mint az anyámat, sehogy! Nincs rá ingerenciám és pont.

Az, hogy te meg sokan pedifolok vagytok, csak az agyad (még) tudja kontrollálni, hogy nem szabad vagy éppen szabad, az a te dolgod, de szerencsére előbb vagy utobb mindenkit utolér... ;)

2021. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
69%

Te idióta barom , akkor se ez a definíciója a pedofilizmusnak. A szexuálisan érett korosztályt megkívánó férfiak már nem pedofilok. A pedofilok kifejezetten a még kifejlődött nemi jelleg nélküli korosztályt iránt éreznek beteges vonzalmat.

Észlény.

2021. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
29%

25#: Figyelmedbe ajánlom a 22-es hozzászólásomat!

Lesz@rom a definíciót, mert idióta Magyar így definiálja, USA úgy, Norvégia meg amúgy! Egy 16 éves gyerek az gyerek, nem egy 100%-ra kifejlődött emberi egyed ellentétben egy 30 feletti férfival! Igaz ez felfoghatatlan ahogy elnézem.

És tudod mi szolgáltatja az igazságot?

Maga ez a kérdés, hiszen ha nem érezte volna az illető gáznak, fel sem teszi.

2021. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
26, nem tudom, miből szűrted le, hogy gáznak érezném lefeküdni egy 14-16 éves lánnyal. Egyáltalán nem gáz, és ha lenne lehetőségem, megtenném. Persze nem kezelném úgy, mint egy felnőtt, tapasztalt nőt, hanem a helyzethez mérten cselekednék. A szex nem csak a kúrásról szól. Lehet, hogy elkerülte egyébként a figyelmedet, de a kérdésben az is ott van, hogy HÁZAS férfiak. Erre érdekes módon nem reagáltál, csak fröcsögtél a pedózással. Ja és én is elmúltam már 30.
2021. júl. 9. 12:04
 28/34 anonim ***** válasza:
38%

Egészségedre kedves kérdező :D

A házasságra nem reagálok, mert azzal az illetőnek kell elszámolnia a lelkiismeretével. Amúgy meg nagy kamu vagy, mert nem írtad volna bele a lány korát ha nem ez lett volna a lényeg!

Pedofil vagy és kész. És tudod mit?

Én Norvégoknál élek, és itt ez pedofília.

Itt ezért megdugnák a valagadat úgy, hogy elszállnál!

2021. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%

Itt meg nem pedofília. Itt az a pedofília, ha nemileg éretlen gyerekek a célpontok, egy 16 éves pedig egyáltalán nem éretlen!

Te nem akartál szexelni középiskolás korodban? Na ugye.

2021. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem fontos a kor része a kérdésnek, hanem hogy te csak ezt voltál hajlandó észrevenni belőle. Nem tudom, mit vagy ennyire beleállva azokba, akik Magyarországon élve tisztelik a magyar törvényt :) Felőlem olyan öreg banyákkal dughatsz, amilyenekkel akarsz, hogy nehogy pedónak nézzenek a remek norvégok, de ne kövezd már meg azokat, akik a saját országukban betartják a törvényt. Az az egyéni szocproblémád, ha pedónak nézed emiatt az embereket. Ha a nagyra becsült Svédországodban teszem azt 10 év lenne a korhatár, akkor is ugyanígy lepedóznál mindenkit? Mert folyton a svéd törvényekre hivatkozol.
2021. júl. 9. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!