Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt életetek során a legnagyobb mellméret, amellyel dolgotok volt?

Figyelt kérdés

És most nyilván szexre gondolok, nem arra, hogy a strandon láttál egy nagy „ikreket”.


Milyen érzés volt látni élőben, megfogni?


Szóval, milyen hatással volt rátok, élveztétek-e, jöhetnek a sztorik (meg a méretek), jó volt-e az együttlét nagymellű lánnyal. 🙂



2021. júl. 6. 00:46
1 2 3
 21/29 Ywerd ***** válasza:

Felnőtt életem java részében a BBW kategória volt a preferált típus,ilyen párjaim is voltak.

Ehhez mérten a melle mindegyiknek nagy , hatalmas vagy óriási volt.

És a java részük imádta hogy imádom.

Az öltözködési stílus is ennek megfelelően alakult , mert szerettem az utcán is játékosan becezni , markolászni , aztán ha beindultak mehettünk félre valahova.

Legyen szó bevásárló központ parkolójáról, közeli topartról vagy akár az út melletti kis autós pihenőről.

2022. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok, 90G a méretem, minden pasi azt mondta hogy ez a legnagyobb amivel dolga volt. Szeretik, én meg büszke vagyok rá
2022. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

22-es Hölgy!


Én szivesen beszélgetnék,vagy ismerkednék veled privibe,ha rám írsz,sajna még ilyen cicikkel sosem volt dolgom élőben,főleg ha természetesek!


F

2022. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Természetesek.
2022. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Értem!


Akkor viszont nagyon szivesen beszélgetnék,ismerkednék esetleg veled priviben,ha lehet...

2022. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
Akik azt hiszik a 22-es nem pasi 💀
2022. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26

Ezt mégis miböl gondolod?

Idiota

2022. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22-es á nem fogsz kapni privátot dehogy. Egyébként gratula hogy ekkora mellekkel lettél megáldva.
2022. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100F azt sem tudtam mit kezdjek vele. A tulaj sem....
2022. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!