Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt életetek során a legnagyobb mellméret, amellyel dolgotok volt?

Figyelt kérdés

És most nyilván szexre gondolok, nem arra, hogy a strandon láttál egy nagy „ikreket”.


Milyen érzés volt látni élőben, megfogni?


Szóval, milyen hatással volt rátok, élveztétek-e, jöhetnek a sztorik (meg a méretek), jó volt-e az együttlét nagymellű lánnyal. 🙂



2021. júl. 6. 00:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
21%
Én a világ legkisebb mellmérettel találkoztam, pedig α5 éves volt a Hölgy. Alig állt ki, viszont olyan érzékeny volt hogy elélvezett attól hogy szopogattam, pedig csak a tenyeremben tartottam a puncit, nem izgattam😃
2021. júl. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Én a világ legkisebb mellmérettel találkoztam, pedig α5 éves volt a Hölgy. Alig állt ki, viszont olyan érzékeny volt hogy elélvezett attól hogy szopogattam, pedig csak a tenyeremben tartottam a puncit, nem izgattam😃

62F

2021. júl. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
75F. Vékony lány hatalmas mellekkel. Imádtam.
2021. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

90E

Amúgy is cici függő vagyok.

Ugyhogy kifejezetten nagy élmény volt.

2021. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
95G
2021. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Legtöbbnek ment a zöld.


Én inkább vagyok mellpárti, mint fenékpárti, engem a lapos fenék nem zavar, a mell fontosabb, hogy szép, formás legyen, mérettől függetlenül.


De, nyilván, ferfiból vagyok, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszenek a nagy mellek.


Nemrég volt dolgom egy lánnyal 80H-s mellekkel. Eddig nekem D kosár volt a legnagyobb, amellyel találkoztam. Az is szuper volt, de eddig elkerültek az igazi nagy csöcsök, pedig — nem akarok dicsekedni — azért volt már dolgom pár lánnyal. Aztán, jött most ez a H kosár, kb. megvakultam, akkora mellek voltak. És mellé a lány sem volt kövér, persze, kicsit vastagabb volt, mint az átlag, de amúgy lapos has, az arányaihoz képest vékony lábak, karok, szóval, egyáltalán nem mondható kövérnek.


Azóta kb. nem tudok másra gondolni. Nem vagyok ilyen kanos szerencsétlen, de ekkora melleket nem tudom kiverni a fejemből.

Más, ha az utcán, strandon látsz ekkorát, mint amikor szex is van.


Jöhetnek még a sztorik!

2021. júl. 7. 08:40
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a legnagyobbak ezek voltak: 90G, 85G, 100G, 75F. A nagy mellek tetszenek, mindegyik nagyon jó élmény volt. Közülük csak egy volt, aki azt mondta, hogy nem szereti, ha a melleit kényeztetik, de végül neki is jó érzés volt, szóval élvezte, ahogy csinálom neki. Felejthetetlen érzés volt levenni a melltartót róluk, érezni, ahogy az arcomra esnek a cicik, próbálni bekapni a mellbimbójukat, elveszni a mellek között a fejemmel vagy épp odalenn. Végigpusziltam az ereket, körbenyaltam a mellbimbókat, foggal lágyan megharapdáltam őket, és addig csináltam nekik, amíg végül már nem bírták tovább.


Számít, ki mire bukik, de ez önmagában nem elég, a személyiség, a szerelem, a közös célok mind-mind szükségesek a párkapcsolathoz. Nekem a 75F lány volt a legjobb élmény, nagyon működött a kémia minden alkalommal, mégsem lett belőle hosszú kapcsolat sajnos.

2021. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 70C.

Alapból kisebb melleket preferálom szóval eddig ez volt szerintem a legnagyobb mell amivel dolgom volt.

Nem is szívesen mennék ennél feljebb. :)

2022. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
95D.
2022. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A méretekkel nem vagyok tisztában de hatalmas volt. Olyannyira hatalmas és puha ( igazi ) hogy a farkam simán elélvezett tőle :)
2022. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!