Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, ha a mostani pàrotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok, ha a mostani pàrotoknak,kisebb lenne a pènisz, mint az elôzônek, elmondanàtok neki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondtam el, felnőttek vagyunk, minket nem érdekelnek az ilyen dolgok.
2021. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
9: és jó érzés, hogy több pasija is volt előtted? megvolt neki a fél falu? :D
2021. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a volt csajom elmondta,de azt is,hogy én sokkal jobban használom!
2021. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondanám el. Vagy kitérnék előle, hogy fogalmam sincs, meg hogy vele sokkal jobb, mint az exszel volt vagy valami hasonló. Engem nem érdekelnek a méretek amúgy, viszont ha ezen elkezd nekem hisztizni és komplexusolni, az igenis meg tudja mérgezni a nemi életünket, szóval inkább kihagynám az életünkből ezt.
2021. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok lány, de egy kis rövid story. Az egyik partneremnek mellettem is volt több partnere (nem volt gond, tudtam róla, eleve így volt megbeszélve). Volt köztük egy figura aki bőven 20 feletti kolbásszal járt. Mégis amikor megbeszéltük hogy teszem fel kedden tali és már megbeszélte a fickóval hogy ők is akkor találkoznak, akkor simán arrébbrakta a kedvemért a tagot hiába volt 20x cm-s farka. Szóval ennyit a méretről, meg hogy mennyire érdemes méregetni.
2021. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam a mostani páromnak. Kérdezte, válaszoltam. Az ő csajait is megbeszéltük. Szerintem ezzel semmi gond nincsen.
2021. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt, értelmes gondolkodású emberek ebből nem csinálnak hiúsági kérdést.
2021. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Sokkal jobb számomra egy kissebb pénisz, főleg ha tudja használni.. az exemnek vaskos volt és nagy fájladmat okozott és nem gyönyört...
2021. júl. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#12

Ami történt megtörtént.

Megváltoztatni nem lehet.

Én már csak élvezem azt a részét hogy tapasztaltabb lett, és kimondottan jó vele a szex.

2021. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!