Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha arra vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha arra vágyom, hogy tökön rúgjanak? Ezt egy dominával tetetném meg vagy egy prostival, de nem találtam még normális lányt erre. Szerintetek? Esetleg ötlet?

Figyelt kérdés
Koszonom, ha nem kapok negativ kommenteket h egy szar vagyok, tudom nem a legjobb fetis, de ez van, koszi, ha megkimelsz ettol😉

2021. júl. 4. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj önvédelmet, ott van 1-2 fogás, hátha a "párod" egy nő lesz, és beletapos mezìtláb.👣
2021. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, szerintem meg te vagy az, mert nem tudsz mas embereket elfogadni csak azokat, akik ugyanolyanok, mint te...
2021. júl. 4. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Úgy igaz! Csak az olyan embereket tudom elfogadni, amilyen én vagyok!
2021. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemtelenkedj lányokkal! Beszólsz nekik és tuti hatás lesz! Találj ki vmi szöveget ami felnyomja a pumpát...
2021. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztan a kovetkezo kerdesed meg az lesz hogy "hogyan dolgozzam fel hogy impotens es nemzokeptelen vagyok"?
2021. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár ilyen vendégem. Nem domina vok. Szeretem csinalni.
2021. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél értelmes válaszokat és segítséget, kicsit részletesebben kellene fogalmazni, különben csak pont olyan idefingásokat kapsz, mint az első öt. Azt bezzeg le tudtad írni, hogy ne savazzanak a fétised miatt. Mi az, hogy nem találtál “normális lányt erre”? Milyen számodra a normális lány?

Az igények ismeretében könnyebb lenne tovább szűrni a kínálatot, minimum 100-150, ilyet is hirdető nőt találsz, kizárt, hogy ne legyen köztük egy “normális”.

2021. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtörtént a dolog? Találtál olyan lányt, aki tökönrúgott? Esetleg itt ezen az oldalon van ilyen lány?
aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!