Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme “utána futnom”?

Figyelt kérdés
Volt egy egyéjszakás kalandom egy lánnyal kb 1 hete,szoba is került,hogy ennyi lesz közöttünk max.Megtörtént egy este az incidens,amit en úgy gondolok a reakcióiból,hogy neki is jó volt.Viszont en szívesen vinnem tovább ezt a dolgot,de ő azóta se keresett,1x adott magáról “életjelet” akkor is a barátnőivel volt és mondta,hogy épp nem alkalmas.Reakciói alapján nem akarom keresni,nem szeretném,hogy pancsernak tűnjek..
2021. júl. 3. 04:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ebből megállapítani.Lehet nem jött be neki az együttlét,és ezért kerül.

De az is lehet hogy valóban mikor kerested nem volt neki alkalmas.

Te vagy a férfi,ne várd hogy majd a nő kezd el keresni,meg érdeklődni utánad.

Próbálj vele beszélni...hogy egyszer lepattintott még nem jelent semmit.Ha többször le fog,és mindig lesz valami kifogása,akkor egyértelműen nem akar tőled semmit.

2021. júl. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy nem akar semmit, ez már bőven az ignorálás kategória
2021. júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem az ilyen kapcsolatok eleve halálra vannak ítélve, a kezdeti testiségre alapozás miatt. Bár vannak kivételek, de 100 ilyenből 99 nem lesz több mint egy rossz tapasztalat. Mert a szex működhet, de a párkapcsolat több mindenből áll.
2021. júl. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Add fel.
2021. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

#3, nem kapcsolat, ha csak dugnak.


Bàtya: te voltàl az aznapi, azóta màsik 3pasival volt. Komolyan, érzelmeket tàplàlsz egy ilyen "ügyletbe"? Hagyd rà. Ha jól dugtàl, még megkeres, ha épp viszket neki.

2021. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem sok esély vam folytatásra, de ha mégis, akkor tudod, hogy neked kell megtenni a lépést, nem a csaj kell rádírjon. Igen, tudom hogy nagyon fáj a pofáraesés, ha mégis leráz, de nem szabad szívre venni. Lehet bejön, és lesz folytatás.
2021. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ötös,igen,lehetséges,hogy mellettem lehetnek még,azért sem erdeklem,de en se komolyabbat szeretnek tőle,csak “kalandokat”.Na mindegy,éreztem en is,hogy ez egy off,ezért sem kerestem szándékosan,ne legyek nyomulós,de talán meg beprobalkozok egy beszelgetessel a jovoben,max ha úgy áll hozza akkor teljesen elfelejtem és kész.
2021. júl. 3. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs értelme
2021. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!