Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 koruli ferfiak! Errol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 koruli ferfiak! Errol mit gondoltok? Latnatok ekozott osszefuggest?

Figyelt kérdés

Egy 18 koruli csajon latnatok, hogy tetszetek neki, zavarban van elottetek es akar le is fekudne veletek. Viszont megtudnatok hogy az apjat nem ismeri, apa nelkul nott fel stb.

Mit gondolnatok errol, van ekozott osszefugges?


2021. júl. 1. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10# Igen! Ez az apakomplexus egyik változata az ideális férfikép/apakép hiánya. Tankönyvi példa. Rossz a viszonyod apáddal és a kétszer annyi idős szeretődben keresed az igazi férfit. Egyébként szerintem ezzel semmi probléma nincsen, nem kell ezen görcsölni, simán lehetsz boldog egy idősebb férfival. 30F
2021. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11

De páromnak nem kellene. Nem azért mert nős és soha nem bíznék benne, hanem amúgy sem. Párkapcsolathoz ez már sok.

2021. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavarna. Ágybavinném és jól megfektetném szeretgetve.33F
2021. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak szexre kellene egy ilyen lány. Próbálnám boldoggá tenni,programokat csinálnék vele,a tenyeremen hordoznám. Hogy érezze hogy jó élni és sok jó dolog van a világban. Lehet nem lennénk örökre együtt,de rengeteg csodálatos dolgot tudnék mutatni/tanítani neki.
2021. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem látok semmi okát, hogy ne fekudnék le vele. Ha volt apukája, ha nem, mindig tisztelettel bánok a nokkel. Attol hogy apa nélkul nott fel, tisztelettel lennék, és talán még illedelmesebb és kedvesebb lennék vele, de mégis csak egy felnott 18 évesrol van szo, aki sexelni akar, és én is. Úgy hogy simán.
2021. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, engem nem zavarna.
2021. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ez ugyan olyan hogy anyám én is elveszítettem húsz éves korom előtt és 23 évesen egy 18 évvel idősebb nővel volt komoly kapcsolatom és sosem izélgetett hogy ... Niylván valami köze lehet a vonzódásához de ha nem apa ként tekint rám akkor én nem látnám semmi akadályát.
2021. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!