Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexelnétek ronda nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexelnétek ronda nővel?

Figyelt kérdés
Pénzért vagy sajnálatból? Fizikailag szerintetek képesek lennétek rá? Hogy állítanátok fel a szerszámot?
2021. jún. 28. 14:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Én a 29 -es válaszoló vagyok. A 30 -as tól kérdezném. Na igen! Az egy dolog, hogy keresnek, hogy jó a társaságod. Mozgássérültként néha nekem is volt „szerencsém”. Az én kérdésem az lenne, milyen gyakran van alkalmad szexelni is? Nemcsak beszélgetni? Nem akarok nagyon vájkálni hidd el…
2021. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
jah csúnya nő tényleg nem létezik
2021. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

30 vagyok,


alkalom lenne, csak azért nekem sem mindegy, ki a partner


most jelenleg van párom

2021. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

#30: Ha jobb napokon is maximum csak atlagosnak tartanak, de szex utan meg keresnek, akkor hidd el, az nem a szepseged miatt van. Sok ferfi utazik a konnyen kaphato nokre, mert kicsi erofeszitesert jutnak szexhez, ez sokszor azzal jar, hogy lejjebb adnak az igenyeikbol, mert ugy gondoljak, hogy egy kevesbe vonzo nonek korlatozottabbak a lehetosegei. Nem vennem en a helyedben olyan biztosra azt, hogy nem a job at valasztanak egy ejszakara, ha lenne ra lehetoseguk.


Ha valami massal sikerult oket megfogdnod, akkor mar mas a helyzet, egyszer en is oda voltam egy kevesbe vonzo lanyert, mert nagyon bejott a stilusa, szemelyisege, ez meg sokat szepitett az osszkepen, de most csak az egyejszakasokra gondoltam a valaszom kozben.

2021. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%

oksi könyvelj el, amilyennek akarsz


de ha olyan ocsmány lennék nem hinném, hogy keresnének, mert azért egy férfinál a külső eléggé első helyen van és lehetnék bármilyen jó fej, ha nem izgatom fel, minden hiába


de valóban, nyilván van nálam szebb, jobb

mint ahogy én is találtam volna helyettük sokkal jobbat

mindig van mindenkinél jobb


amúgy valakire azt mondani, hogy csúnya főleg egy nőnek, hát

annak a "férfinak" nem volt gyerekszobája, maradjunk annyiban

2021. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

nők szexelnétek ronda pasival?

szerintem 100% a nem választ adná.


míg a feltett kérdésre 80-90 de akár 100% igen is lehet:szóval ezért kell a ronda pasiknak profihoz fordulni és ezért léteznek profik.

Viszont ők legalább adnak esélyt az ilyen pasiknak is még ha anyagiak miatt is. Szóval amelyik ronda nő itt sajnáltatja magát az vagy nem létezik vagy pasi esetleg azért sajnáltatja magát mert nem superman-t kapja meg csak clark kentet.

Néha ez zavar a ronda nős kérdéseknél szerintem jogos.

Nem az akaszt ki hogy kérdeznek csak az hogy rosszul pl ronda vagyok senkinek nem kellek pedig adnák esélyt ronda átlagos vagy alatti srácoknak is na ez zavar. Inkább mondja meg az igazat hogy csak adonisz pasi érdekli de sajna nem akard ilyen vagy csak egy két 1 éjszakás jutott és panaszkodjon erről. ezt mondjuk lehet nem ide kéne írnom. bocsi

2021. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%

Ez milyen igaz!

Csak a nagyon buta tahó pasi mondja el nőnek, hogy ronda vagy!

Az ennél intelligensebb pasik, még akkor is azt mondják, hogy a külső nem számít, ha legbelül közben arra gondol, hogy ronda vagy…

Én is hazudtam már ezt egy több mint 100 kilós nőnek…

2021. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

37 én is hazudtam már pasinak, ezek kegyes hazugságok

egyébként sem lelem örömömet mások megsértésében

2021. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni a szituációt, hogy ezen akár csak gondolkodnom is kelljen. Mondjuk nyilván lehetséges extrém eset (női felettes előléptetést, vagy valami középkorú nő pénzt ajánl), de ilyen nem történt még.

Ha vonzó a nő, akkor OK. Ha nem, akkor még ha akarnék se mennék bele. Semmi logikus értelme nincsen, nem is tudna felállni a péniszem. Főleg nem kimondottan ronda nőre.



De aki csak mások szemében csúnya, az nem jelenti azt, h számomra is taszító. Igaz ez például a női szeméremszőrzetre is. Sokan fújolnak rá, nekem egyáltalán nincs vele gondom. Sőt, van akinek az áll jobban mint a csupasz.

2021. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szexelnék.
2022. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!