Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell puncit ujjazni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell puncit ujjazni? Valami szuper technika kellene.

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Miközben nyalod, rakd be először egy ujjadat, és csináld úgy, ahogy jól esik, közben persze figyeld a partnert. Én például nem csak ezt a hívó mozdulatos punci ujjazást szeretem. Én azokat a punci ujjazásokat szerettem a legjobban, amikor görcsölés nélkül csak berakta 2-3 ujját, és csinálta valahogy, nem egy szabály alapján és nem rágörcsölve, hogy vajon most éppen betartom-e azt, hogy hogyan kell lépésről lépésre. Szerintem mindegyik férfiban benne van egy kicsit, hogy hogyan kell ezt csinálni, ha ott vagy, akkor előjön belőled (ha hagyod) és gondolkodás nélkül nagyon csodálatos perceket okozol ezzel valakinek.
2021. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7es szeretlek!
2021. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!